Cemil Şov

Küçüklüğünden beri oyuncu olmanın hayaliyle yaşayan Cemil, sonunda bir filmdeki kötü adam rolü için seçmelere gider ancak başarılı olamaz. Aynı rolü seneler önce oynamış olan aktör Turgay Göral’a ulaşmaya çalışır. Cemil’in rolü kapabilmek için çıktığı yol, Turgay Göral’ın hayatıyla kendi karakterinin iç içe geçtiği karanlık bir girdaba dönüşür.

Yönetmen: Barış Sarhan
Oyuncular: Ozan Çelik, Nesrin Cavadzade, Alican Yücesoy, Cezmi Baskın
Ülke: Türkiye
Yapım: Barış Sarhan, Umut Eğitimci, Levend Çağıl, Önder Önsal
Yapım Yılı: 2021
Tür: Psikolojik – Gerilim
Süre: 102′
Dil: Türkçe; İngilizce altyazılı
Vizyon Tarihi: 5 Kasım 2021
Dağıtım: Bir Film

“Cemil Şov” yazısını okumaya devam et

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatıyor.

Film, tüm engellerin ve savruluşların üstesinden gelebilecek denli güçlü ve tesadüflerle örülü bir aşk hikayesiyle karşımızda..

Şubat 2011’de gösterime girerek vizyonda 35 hafta kalan, vizyona girdiği dönemde ilk 3 hafta listelerdeki birinciliğini koruyan, ikinci vizyon haftasının sonunda seyirci sayısında %22 artış gösteren, toplamda 2.418.090 kişi tarafından izlenen, tüm zamanların seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 3. sıradaki yerini, son 10 yılın seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 2. sıradaki yerini halen koruyan AŞK TESADÜFLERİ SEVER ikinci filmiyle 31 Ocak’ta seyirciyle buluşacak.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” yazısını okumaya devam et

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”

“AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2”DE
SÜRPRİZLER HIZ KESMİYOR:
UĞUR POLAT, LEVENT CAN ve ERKAN CAN DA
KADROYA DAHİL OLDU!

Merakla beklenen “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin çekimleri sürerken, oyuncu kadrosundaki sürpriz isimler de açıklanmaya devam ediyor! Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın yönetmenliğini birlikte üstlendikleri filmde, usta oyuncular Uğur Polat Zuhal Olcay’la, Levent Can Eli Mango’yla, Erkan Can ise Hülya Gülşen Irmak’la karşılıklı oynayacak.

““Aşk Tesadüfleri Sever 2”” yazısını okumaya devam et

Kuzu

Kuzu

Sinopsis: Köyün en fakir ailesinin hanımı olan Medine, oğlu Mert’in sünneti için köyde ufak da olsa bir şölen yaparak toplum içerisinde varlık gösterebilmeyi çok arzular. Şölen için tandırda pişirmek üzere bir kuzuya ihtiyacı vardır. Kocası İsmail’in tek derdiyse şehre gelen şarkıcıdır. Mert’in ablası Vicdan, kardeşini eğer düğün için kesecek kuzu bulamazlarsa onu keseceklerine inandırır. Kesilmekten korkan Mert, düğün için kuzu aramaya başlar. Şölen günü yaklaştıkça, fakirlik ve toplum baskısı ile baş etmeye çalışan Medine, misafirlerine unutamayacakları bir ziyafet verecektir. “Kuzu” yazısını okumaya devam et

Annemin Şarkısı – Klama Dayîka Min

“ANNEMİN ŞARKISI” 14 KASIM’DA VİZYONDA!

Erol Mintaş’ın ilk uzun metraj filmi Annemin Şarkısı (Klama Dayîka Min) 14 Kasım’da Başka Sinema ile vizyona girmeye hazırlanıyor.

Dünya prömiyerini geçtiğimiz Ağustos ayında 20. Saraybosna Film Festivali’nin Uluslararası Yarışma bölümünde yapan film, usta yönetmen Bela Tarr’ın başkanlığını yaptığı jüri tarafından En İyi Film ödülüne layık görülürken Feyyaz Duman filmdeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştı.
Türkiye galasını önümüzdeki ay 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde yapacak olan Annemin Şarkısı, hemen arkasından Brezilya’nın köklü festivallerinden 38. Sao Paulo Uluslararası Film Festivali’nde gösterilecek. “Annemin Şarkısı – Klama Dayîka Min” yazısını okumaya devam et