Aquaman ve Kayıp Krallık – Aquaman and the Lost Kingdom

Bir kral hepimize öncülük edecek. #Aquaman ve Kayıp Krallık 22 Aralık’ta sinemalarda.

Film Özeti: Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. Black Manta bu kez her zamankinden daha dişli bir düşmandır; elinde ise kadim ve kötücül bir gücü açığa çıkaran efsanevi Black Trident vardır. Aquaman bu güçlü düşmanı yenmek için, Atlantis’in eski Kralı olan hapisteki kardeşi Orm ile beklenmedik bir ittifak kurmayı seçer. Krallıklarını korumak ve Aquaman’in ailesini ve dünyayı geri dönüşü olmayan bir yıkımdan kurtarmak için iki üvey kardeşin anlaşmazlıklarını bir kenara bırakmaları gerekecektir.

Yönetmen James Wan ve Aquaman’in kendisi Jason Momoa —Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II ve Nicole Kidman ile birlikte— tüm zamanların en çok hasılat yapan DC filminin devam filmi “Aquaman ve Kayıp Krallık”la geri dönüyor:

“Aquaman ve Kayıp Krallık – Aquaman and the Lost Kingdom” yazısını okumaya devam et

Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı – Insidious: The Red Door

Korku serisi tüm dehşetiyle devam ediyor

Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı 7 Temmuz’da vizyonda!

Sevilen korku filmi ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’ ile korku serisinin orijinal kadrosu, Lambert ailesinin korkunç destanının son bölümü için geri dönüyor. Film severlerin merakla beklediği ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’, 7 Temmuz’da ülkemizde vizyona giriyor.

Lambert ailesinin korkunç destanının son bölümünde ‘Ruhlar Bölgesi’nin orijinal kadrosu izleyiciyle buluşuyor. Yönetmeliğini Patrick Wilson’ın üstlendiği ve Wilson’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’da filmin orijinal kadrosu geri dönüyor. ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’nın oyuncu kadrosunda Wilson’ın yanı sıra Ty Simpkins, Rose Byrne ve Andrew Astor yer alıyor. Sinclair Daniel ve Hiam Abbass’ın da rol aldığı filmin yapımcılığını Jason Blum, Oren Peli, James Wan ve Leigh Whannell üstleniyor. Leigh Whannell tarafından yaratılan karakterlere dayanan filmin senaryosunu ise Scott Teems kaleme aldı.

“Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı – Insidious: The Red Door” yazısını okumaya devam et

MOONFALL

İNSANLIK AY’IN KARANLIK YÜZÜYLE TANIŞACAK
SEZONUN EN BÜYÜK PRODÜKSİYONLARINDAN
‘MOONFALL’ 4 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA!

‘2012’, ‘Kurtuluş Günü’, ‘Yarından Sonra’ ve ‘Godzilla’ gibi sinema tarihine geçmiş birbirinden görkemli filmlerde imzası bulunan usta yönetmen Roland Emmerich, bu kez ‘Moonfall’ ile sinemaseverleri etkisi altına alacak. Ay’ın yörüngesinden çıkıp Dünya’ya çarpmasının nasıl bir felaket yaratabileceğini en gerçekçi biçimde beyazperde aktaran ‘Moonfall’ 4 Şubat’ta vizyona giriyor.
DEV BÜTÇELİ GÖRSEL ŞÖLEN

150 milyon dolarlık bütçesiyle, 2022’nin en merak edilen bilim kurgu filmi ‘Moonfall’ efektleri ve etkileyici prodüksiyonuyla sinema perdesinde görsel bir şölen yaratacak. Oyuncu kadrosunda Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Pena, Donald Sutherland gibi yıldız isimlerin yer aldığı filmin konsept danışmanlığını NASA üstlendi.
Çalışmaları 2012 yılından bu yana NASA’da görevli bilim insanlarının danışmanlığıyla yürütülen filmin senaryosunu yönetmen Roland Emmerich ile birlikte Harald Kloser ve Spenser Cohen kaleme aldı.
‘Moonfall’; IMAX, Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleriyle 4 Şubat’ta sinemalarda!

“MOONFALL” yazısını okumaya devam et

Korku Seansı 3: Katil Şeytan – The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It

KORKU SEANSI 3: KATİL ŞEYTAN
“The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It”

“Bir tanığın doğruyu söyleyeceğine dair her yemin edişinde, mahkeme Tanrı’nın varlığını kabul eder. Sanırım şeytanın varlığını da kabul etmelerinin zamanı geldi.” -Ed Warren

“KORKU SEANSI 3: KATİL ŞEYTAN”, gerçek hayattaki deneyimli paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ı bile şoke eden, tüyler ürpertici bir dehşet, cinayet ve bilinmeyen kötülük hikayesini konu alıyor. Dosyalarındaki en sansasyonel davalardan biri olan bu vaka, genç bir çocuğun ruhu için verilen bir savaşla başlayıp onları daha önce gördükleri her şeyin ötesine taşırken, ABD tarihinde ilk kez bir cinayet zanlısı, savunmasında, içine şeytan girmiş olduğu iddiasında bulunur. Vera Farmiga ve Patrick Wilson, Michael Chaves’in (“The Curse of La Llorona”) yönetiminde Lorraine ve Ed Warren olarak başrollere geri dönüyorlar. Filmde, ayrıca, Ruairi O’Connor (Starz yapımı “The Spanish Princess”), Sarah Catherine Hook (Hulu yapımı “Monsterland”) ve Julian Hilliard (“Penny Dreadful: City of Angels” ve “The Haunting of Hill House”) rol alıyor.

“Korku Seansı 3: Katil Şeytan – The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It” yazısını okumaya devam et

Midway

“MIDWAY”

PEARL HARBOR’DAN SONRA DÜNYANIN KADERİNİ DEĞİŞTİREN SAVAŞ

ABD’nin II. Dünya Savaşı sırasında Japonya ile bir dönüm noktası olan Midway Muharebesi’nin gerçek hikayesini anlatıyor.

Filmin başrollerinde Patrick Wilson, Luke Evans, Woody Harrelson ve Mandy Moore gibi usta isimler yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda ise bilim kurgu türünde sinema tarihine adını yazdıran Roland Emmerich var.

Stargate, Independence Day –Kurtuluş Günü , The Patriot ve 2012 gibi filmlere imza atan Emmerich’in Midway’de

yer alacağını duyurduğu günden bu yana film son yılların en çok beklenen savaş filmleri arasındaki yerini aldı.

150 milyon dolarlık bütçesi ile 2019’un en iyi savaş filmlerinin birinci sırasına yerleşen film yayınlanan fragmanıyla görsel açıdan fark yaratacağını da ispatlamış oldu.
II. Dünya Savaşı sırasında Amerikan ve Japon donanmaları arasında yaşanan Midway Muharebesi’ni beyazperdeye taşıyan film,

“Midway” yazısını okumaya devam et