MOONFALL

İNSANLIK AY’IN KARANLIK YÜZÜYLE TANIŞACAK
SEZONUN EN BÜYÜK PRODÜKSİYONLARINDAN
‘MOONFALL’ 4 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA!

‘2012’, ‘Kurtuluş Günü’, ‘Yarından Sonra’ ve ‘Godzilla’ gibi sinema tarihine geçmiş birbirinden görkemli filmlerde imzası bulunan usta yönetmen Roland Emmerich, bu kez ‘Moonfall’ ile sinemaseverleri etkisi altına alacak. Ay’ın yörüngesinden çıkıp Dünya’ya çarpmasının nasıl bir felaket yaratabileceğini en gerçekçi biçimde beyazperde aktaran ‘Moonfall’ 4 Şubat’ta vizyona giriyor.
DEV BÜTÇELİ GÖRSEL ŞÖLEN

150 milyon dolarlık bütçesiyle, 2022’nin en merak edilen bilim kurgu filmi ‘Moonfall’ efektleri ve etkileyici prodüksiyonuyla sinema perdesinde görsel bir şölen yaratacak. Oyuncu kadrosunda Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Pena, Donald Sutherland gibi yıldız isimlerin yer aldığı filmin konsept danışmanlığını NASA üstlendi.
Çalışmaları 2012 yılından bu yana NASA’da görevli bilim insanlarının danışmanlığıyla yürütülen filmin senaryosunu yönetmen Roland Emmerich ile birlikte Harald Kloser ve Spenser Cohen kaleme aldı.
‘Moonfall’; IMAX, Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleriyle 4 Şubat’ta sinemalarda!

MOONFALL
Vizyon Tarihi: 04 Şubat 2022
Yönetmen: Roland Emmerich
Oyuncular: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Pena, Donald Sutherland
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon
Konu: Moonfall, Ay’ın yörüngeden çıkıp dünyaya çarpmasının nasıl bir felakete dönüşeceğini ve bunu engellemek isteyen eski bir astronotun çabalarını anlatıyor.