Elfland: Yeni Yıl Dedektifleri – Elfland

Konu: Yeni yıl yaklaşmaktadır ve Noel Baba panik içindedir. Çocuklara hediyeleri dağıtmak için kullandığı kızak kayıptır. Noel Baba’nın kayıp kızağını bulma ve yeni yılı kurtarma görevi Elf Dedektif Ekibi Jingo, Bingo, Tingo ve Dorabella’ya kalmıştır.

Gösterim Tarihi: 20 Aralık 2019
Dağıtım: Özen Film
İthalat: İlkon Film Dağıtım Danışmanlık ve Gösteri Hizmetleri
Süresi: 70 dakika
Tür: Animasyon
Yapım: Yılı 2019
Ülke: ABD

“Elfland: Yeni Yıl Dedektifleri – Elfland” yazısını okumaya devam et

Renkli Penguenler

Galaksiler arası uzay araştırmacısı olan Nick ve Sammy adlı iki sevimli Troll ilk görevlerine gidecekleri için çok heyecanlıdır.Görevleri; çökmekte olan bir buz kütlesinde mahsur kalan küçük bir pengueni kurtarmaktır. Bu görevi tamamlamak için Dünya adlı uzak bir gezegene gitmeleri gerekir. Nick ve Sammy, hem küçük pengueni kurtarmak hem de gezegenlerine dönebilmek için zamana karşı yarışmak zorundadırlar. Yolculukları boyunca uzay kaşiflerimiz, hem Kuzey Kutbunu görürler hem de Dünya’da yaşayan büyüleyici güzellikteki hayvanlar hakkında yeni şeyler öğrenirler. Rengarenk, eğlence dolu ve aynı zamanda eğitici bir macera sizleri bekliyor.

“Renkli Penguenler” yazısını okumaya devam et

Troller ve Dinozorlar – Trolled

TROLLER VE DİNOZORLAR
(Trolled)

Konu: Bir Prenses, bir dinozor, sevimli ve küçük troller, periler, elfler ve goblinler ile büyük bir macera ve sihirli bir yolculuk hikâyesi. Bir ejder, Trol krallığını ele geçirmek için kötü planlar hazırlamaktadır. Prenses Cupcake ve onun cesur arkadaşları yaramaz troller ve bir avuç sihirli yaratık güçlerini birleştirirse Trol krallığını kurtarabilir.

Animasyon film, enerjik ve karla kaplı dağlar ve canlı yeşil ağaçlar da dahil olmak üzere bitimine yakın muhteşem sahneler sunuyor.

Her yaştan insanın heyecanla izleyeceği Troller ve Dinozorlar filmi eğlenceli, sevimli ve unutulmaz karakterler üzerinden büyük bir eğlence sunmakla birlikte dürüstlüğü, doğru karakter gelişimini ve kötülüğe karşı savunma duygusunu geliştirmek üzerine yapılmış bir film. “Troller ve Dinozorlar – Trolled” yazısını okumaya devam et