Rambo Son Kan – Rambo: Last Blood

SİNOPSİS: İlk kanı döktükten yaklaşık 40 yıl sonra Sylvester Stallone, tüm zamanların en büyük aksiyon kahramanlarından John Rambo olarak geri döndü. Rambo artık geçmişiyle yüzleşip intikam almak için acımasız savaş becerilerini son bir görevde ortaya koymalı. İntikam dolu bir ölüm yolculuğunu anlatan RAMBO: SON KAN, efsanevi serinin son bölümü.

Lionsgate sunar, Balboa Productions, Dadi Film (HK) Ltd. ve Millennium Media ortaklığıyla, bir Millennium Media, Balboa Productions ve Templeton Media prodüksiyonu, Campbell Grobman Films ortaklığıyla.

SERİ SİNOPSİSİ: Yaklaşık 40 yıl önce başlayan, Sylvester Stallone’lu Rambo serisi, tüm zamanların en sembolleşmiş aksiyon filmi serisi oldu. Vietnam’daki anıları peşini bırakmayan eski yeşil bereli, Rambo adıyla bilinen efsanevi savaş makinesi, savaş esirlerini serbest bırakmış, komutanını Sovyetlerden kurtarmış ve Myanmar’daki misyonerlere özgürlüklerini kazandırmıştı. Efsanevi serinin son bölümü RAMBO: SON KAN’da, Rambo artık geçmişiyle yüzleşip intikam almak için acımasız savaş becerilerini son bir görevde ortaya koymalı .

“Rambo Son Kan – Rambo: Last Blood” yazısını okumaya devam et

Kaçış Planı 3 – Escape Plan: The Extractors

KAÇIŞ PLANI 3 – ESCAPE PLAN: THE EXTRACTORS – 12 TEMMUZ 2019

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Sylvester Stallone’dan müthiş bir film daha! Serinin 3. filminde ünlü oyuncuya bir kez daha David Bautista ve müzisyen 50 Cent eşlik ediyor.

Bitmeyen aksiyonuyla bu heyecanlı intikam ve hesaplaşma öyküsü KAÇIŞ PLANI 3 ile Sylvester Stallone 12 Temmuz’da sinemalarda!

Konu: Güvenlik uzmanı Ray Breslin, Hong Kong’un en zengin iş adamının kaçırılan kızını kurtarmak üzere görevlendirilir. Ancak Ray’in kız arkadaşı da aynı kişiler tarafından kaçırılınca işler değişir. Tüm bunların arkasında, Ray’in eski iş ortağının oğlu vardır. Bu gözü dönmüş adamın aklında tek bir şey vardır: İntikam. Acaba Ray, zamana karşı yarışarak tutsakları bu adamın elinden kurtarabilecek mi?

“Kaçış Planı 3 – Escape Plan: The Extractors” yazısını okumaya devam et

Creed II: Efsane Yükseliyor – Creed II

Metro Goldwyn Mayer Pictures, Warner Bros. Pictures ve Chartoff Winkler Productions “Creed II: Efsane Yükseliyor”u sunar. Michael B. Jordan, üç kez Oscar adayı Sylvester Stallone ve Tessa Thompson’ın ilk filmdeki rollerine geri döndüğü, Adonis Creed’in hikayesinin bu yeni bölümünde, genç boksörün yeni kavuştuğu şöhret, aile, babasının mirası ve şampiyon olmak için sürekli mücadelesi söz konusuyken, ringde ve ring dışındaki hayatı anlatılıyor.
Emekli eski ağır sıklet şampiyonu Rocky Balboa’yla çalışmak üzere California’dan Philadelphia’ya gelişinden bu yana geçen üç yıl içinde, Adonis (Jordan) aşkı ve başarıyı bulmuştur. Akıl hocası, koçu ve “amcası” Rocky’nin kanatları altında, kısa sürede profesyonel boks dünyasındaki ağır sıklet şampiyonluğu arenasında yerini almıştır.

“Creed II: Efsane Yükseliyor – Creed II” yazısını okumaya devam et

Kaçış Planı 2: Hades – Escape Plan 2: Hades

KAÇIŞ PLANI 2: HADES
(ESCAPE PLAN 2: HADES)

“Hapishane Değil, Makina… Kaç ve Hayatta Kal!”

29 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA!

Sylvester Stallone, Ray Breslin rolünde bir kez daha izleyiciyi gerilim dolu aksiyona davet ediyor!

Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, 50 Cent gibi oyuncuları ile dikkat çeken aksiyon filmi Kaçış Planı, 5 yıl aradan sonra ikinci halkası ile dönüyor. Serinin ilk filmi Kaçış Planı, ülkemizde 10 Ocak 2014’te vizyona girmişti ve 73 binin üzerinde seyirciye ulaşmayı başarmıştı.

Dünyanın en önemli güvenlik uzmanı ve tasarımcılarından olan Ray Breslin’i merkeze alan devam filminde de Ray’i başarılı aksiyon aktörü, Sylvester Stallone canlandırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda bu defa Mikael Håfström yerine yönettiği aksiyon filmlerinden tanıdığımız Steven C. Miller oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Spectre ve Galaksinin Koruyucuları’ndan tanıdığımız Dave Bautista, Silent Night ve Ocean’s 8 filmlerinde yer almış olan aktris Jaime King ve dünyaca ünlü hip-hop sanatçısı Curtis ’50 Cent’ Jackson yer alıyor. Serinin üçüncü filminin hazırlıkları başlamışken, filmde Sylvester Stallone, Dave Bautista, Jaime King, 50 Cent gibi oyuncuların tekrar yer aldığı da açıklandı. “Kaçış Planı 2: Hades – Escape Plan 2: Hades” yazısını okumaya devam et

Creed: Efsanenin Doğuşu – Creed

MICHAEL B. JORDAN
         
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Dalında GOLDEN GLOBE® (Altın Küre) Adayı
 SYLVESTER STALLONE

CREED: EFSANENİN DOĞUŞU
“Creed”

8 Ocak’ta Sinemalarda.

Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, Warner Bros. Pictures ve New Line Cinema, ödüllü sinemacı Ryan Coogler imzalı “Creed/Creed: Efsanenin Doğuşu”nu sunar. Film Coogler’ı “Fruitvale Station”daki başrol oyuncusu Michael B. Jordan’la yeniden bir araya getiriyor. “Creed: Efsanenin Doğuşu – Creed” yazısını okumaya devam et