Uçuş 7500 – 7500

UÇUŞ 7500

SİNOPSİS:
Vista Pacific’in 7500 numaralı uçuşundaki insanlar enteresan karakterlerdir. Brad
(RYAN KWANTEN) ve Pia Martin (AMY SMART) boşanma planlarını henüz ifşa etmemiş, ve en yakın arkadaşlarıyla Japonya’ya gitmekte olan bir çifttir. Yeni evli çift Rick (JERRY FERRARA) ve Liz Lewis (NICKY WHELAN) balayı için Tokyo’ya gitmektedir, ancak Rick daha şimdiden nörotik eşiyle ilgili düşüncelidir. Yalnız, Gotik,Jacinta Bloch (SCOUT TAYLOR COMPTON), tek başına dünya turu atmaktadır, ve Raquel Mendoza (CHRISTIAN SERRATOS) erkek arkadaşını Amerika’da bırakmışken,hamile olabileceği gerçeğiyle yüzleşmektedir.
Ayrıca, gizemli bir kutuyu yanından ayırmamakta ısrarcı olan işadamı Lance Morrell
(RICK KELLY), ve Asya’da yapacaklarını planlayan dolandırıcı Jake Young (ALEX FROST) da uçaktakiler arasındadır. Bu sırada hostesler Laura Baxter (LESLIE BIBB) ve Suzy Lee (JAMIE CHUNG) bu uzun uçuşa hazırdır, uçağın pilotu Kaptan Haining (JOHNATHON SCHAECH) ile bir ilişki yaşayan Laura, Tokyo’daki mola için ayrıca heyecanlanmaktadır. “Uçuş 7500 – 7500” yazısını okumaya devam et

Labirent: XpanD 3 Boyutlu

GAREZ
FİLMİNİN YÖNETMENİNDEN

LABİRENT 3D
Senritsu Meikyu 3D

KORKU SİNEMASININ MERKEZİ JAPONYA’DA BİR İLK
Korku sineması denince akla ilk gelen ülke olan Japonya, LABİRENT 3D ile kendi adına bir ilke imza attı ve ülkenin animasyon olmayan ilk 3D filmi, dünya çapında görücüye çıktı. Haklı bir üne sahip Japon korku filmlerinin altın çocuğu, ünlü Garez ve Juon serilerinin yaratıcısı Takashi Shimizu, bu sefer üç boyutlu olarak sinemaya dönüyor.

Filmde olaylar yıllar önce esrarengiz bir lunaparkta ortadan kaybolan arkadaşları Yuki’nin yağmurlu bir gecede geri dönmesiyle, kendilerini bir hesaplaşma içinde bulan bir grup arkadaşın öyküsü anlatılıyor.

Film, alışılmış korku klişelerine başvurmak yerine izleyicilerin zihinlerine nüfuz etmeyi yeğliyor. “Labirent: XpanD 3 Boyutlu” yazısını okumaya devam et