Ev

“EV”

4 HAZİRAN 2010’DA İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR!

“Oyunu kimin başlattığı değil, kimin bitirdiği önemlidir.”

Alper Özyurtlu ve Caner Özyurtlu’nun yazarak, yönetmen koltuğunda da oturduğu ‘EV’ sinemaseverler ile beyazperdede buluşmak için gün sayıyor. ‘Biri Bizi Gözetliyor’
yarışması benzeri evlerden birinde yarışmacılar, hayallerine kavuşmak ve beklentilerini karşılamak amacıyla 100 gün bir evde yaşamayı kabul ederler. ‘EV’ yarışmacıları için sürprizlerle dolu bu süreç, hayatları boyunca unutamayacakları bir tecrübeye dönüşecektir.

Canlı yayın yolunda devam ederken, birdenbire Ev’e silahlı bir adam girer ve yarışmacıları rehin alır. Saldırganın amacı oyunun kurallarını değiştirmektir.“Ev” adlı yarışmanın final gecesinde birinci olan yarışmacı elemek istediği kişiyi öldürecek ve tüm olanlar canlı yayında ekrana gelecektir. Yarışmacılar içeride ecel terleri dökerken aynı zamanda  tüm Türkiye de bu gerilim dolu saatlere canlı canlı tanık olacaktır.

Satır arasında bu tür reality show yapımlara bir eleştiri niteliğinde olan film, gerilim türü film boşluğunu dolduracak ve sinemaseverler için haziran ayında iyi bir alternatif olacak.

4 Haziran 2010’da Pinema’nın dağıtımı ile vizyona girecek olan, farklı üslubu ve sert sahneleriyle merak uyandıran gerilim türündeki film için, gerçek bir ev inşa edildi. Çekim mantığı, dekorasyonu ve kurgusu ile gercek bir televizyon programı havası yaratılan yapımda 1.5 saat içinde yaşananlar seyirciye aktarılacak.

SENARYO: CANER ÖZYURTLU, ALPER ÖZYURTLU, VOLKAN KELEŞ
YÖNETMEN: ALPER ÖZYURTLU, CANER ÖZYURTLU
DAĞITIM ŞİRKETİ: PİNEMA
GÖRÜNTÜ YÖN.: ARAS DEMİRAY
SANAT YÖN.: BUJAR MUCHA
MÜZİK: DENİZ GÜNGÖREN, YUNUS EMRE DEĞER
MAKYAJ: SANDRA IVATOVIC
SÜRE:
95 DK.
TÜRÜ: GERİLİM
VİZYON TARİHİ: 4 HAZİRAN 2010
OYUNCULAR: DENİZ CELİLOĞLU,  KEREM ATABEYOĞLU,  ALPAY ATALAN, ECE ÇEŞMİOĞLU , MELDA GÜR, AHMET SARAÇOĞLU, ŞÜKRAN OVALI, LEVENT ÜNSAL,  ALİCAN YÜCESOY, İBRAHİM ERSOYLU, GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU, AŞKIN ŞENOL, FUNDA ERYİĞİT, ÖZGÜR ÖZBERK,

KONUK OYUNCULAR: OKAN BAYÜLGEN, ÖZGE ULUSOY,  ECE ÜNER, BURAK TÖRÜN, OĞUZ HAKSEVER

Bir yanıt yazın