Fırtınanın İçinde – Into the Storm

FIRTINANIN İÇİNDE
“INTO THE STORM”

New Line Cinema ile Village Roadshow Pictures aksiyon yüklü afet filmi “Into the Storm/Fırtınanın İçinde”yi sunar. Filmin yönetmenliğini Steven Quale (“Final Destination 5”), yapımcılığını ise Todd Garner (“Zookeeper”, “Knight and Day”) gerçekleştirdi.
Sadece birkaç saat içinde, Silverton şehri o güne dek gördükleri en öfkeli hortumların benzersiz saldırısıyla harabeye döner. Tüm şehir ani değişimler gösteren, ölümcül siklonların insafına kalmıştır; üstelik fırtına takipçileri daha en kötüsünün gelmediğini öngörmektedirler. Çoğu insan sığınacak bir yer ararken, bazıları hortuma doğru koşarak, bir fırtına takipçisinin hayatta bir kez ele geçecek çekim fırsatı için ne kadar ileri gidebileceğini sınarlar.
Profesyonel fırtına takipçilerinin, heyecan peşindeki amatörlerin ve cesur şehir sakinlerinin bakışıyla ve lensleriyle anlatılan “Into the Storm/Fırtınanın İçinde” sizi doğrudan fırtınanın gözüne fırlatarak Doğa Ana’nın en aşırı hâlini deneyimlemenizi sağlıyor.
“Into the Storm/Fırtınanın İçinde”nin başrollerinde Richard Armitage (“The Hobbit: An Unexpected Journey”, “The Hobbit: The Desolation of Smaug”), Sarah Wayne Callies (TV dizisi “The Walking Dead”), Matt Walsh (“Ted”), Alycia Debnam-Carey (“Where the Devil Hides”), Arlen Escarpeta (“Final Destination 5”), Max Deacon (“Hatfields & McCoys”), Nathan Kress (TV dizisi “iCarly”), Jeremy Sumpter (“Soul Surfer”, TV programı “Friday Night Lights”), Kyle Davis (“Friday the 13th”) ve Jon Reep (“Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay”) yer alıyor.
Quale filmi John Swetnam’in senaryosuna dayanarak yönetti. Filmin yönetici yapımcıları Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Mark McNair, Jeremy Stein ve Bruce Berman.
Quale’in kamera arkası yaratıcı ekibi “Final Destination 5”teki çalışma arkadaşlarının çeşitli üyelerini kapsıyor: Görüntü yönetmeni Brian Pearson, yapım tasarımcısı David R. Sandefur, kurgu ustası Eric Sears, besteci Brian Tyler ve kostüm tasarımcısı Kimberly Adams (kendisi “Chronicles of Narnia” filmlerinin yardımcı kostüm tasarımcısıdır).
New Line Cinema, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Broken Road yapımı olan “Into the Storm/Fırtınanın İçinde”yi sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın