Gucci Ailesi – House Of Gucci

Gucci Ailesi 26 Kasım’da Sinemalarda

Sara Gay Forden’ın “The House Of Gucci” kitabına dayanmaktadır.

Gucci Ailesi filmi, İtalyan moda evi Gucci’nin ardındaki aile imparatorluğunun şok edici gerçek hikayesinden ilham alıyor. Otuz yıllık aşk, ihanet, çöküş, intikam ve nihayetinde cinayetle, bir ismin ne anlama geldiğini, değerinin ne olduğunu ve bir ailenin kontrol için ne kadar ileri gidebileceğini görüyoruz.

Vizyoner yönetmen yapımcı Ridlet Scott’tan (Yaratık, Gladyatör, Marslı) gerçek hayattan hanedan destanı, lüks moda ve lüks finansın parıltılı sahnesinde geçen sürükleyici bir hırs, açgözlülük, ihanet ve cinayet hikayesi olan Gucci Ailesi geliyor.
Görsel açıdan da şık olan film, Gucci ailesi imparatorluğunun çalkantılı otuz yılını konu alıyor. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda Oscar adayları Lady Gaga (Bir Yıldız Doğuyor) ve Adam Driver (Marriage Story), Oscar ödüllü Al Pacino (Baba, Kadın Kokusu), Jared Leto (Sınırsızlar Kulübü) ve Jeremy Irons (Talihin Dönüşü) yer alıyor.
Oscar adayı Salma Hayek (Frida) ve Jack Huston (Düzenbaz) güçlü kadroyu tamamlıyor.

Metro Goldwyn Mayer Pictures sunar. Bron Creative iş birliğiyle. Bir Scott Free Yapımı. Bir Ridley Scott Filmi “Gucci Ailesi” Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Jack Huston, Salma Hayek ve Al Pacino ile. Müzik Harry-Gregson Williams. Kostüm Tasarımcı Janty Yates. Editör Claire Simpson. Yapım Tasarımcı Arthur Marx. Görüntü Yönetmeni Dariusz Wolski, ASC. İdari Yapımcılar Kevin Ulrich, Megan Ellison, Aidan Elliott, Marco Valerio Pugini, Aaron, L. Gilbert, Jason Cloth. Yapımcılar Ridley Scott, p.g.a., Giannina Scott, p.g.a., Kevin J. Walsh, p.g.a., Mark Huffam, p.g.a. Uyarlanan Kitap, “The House of Gucci”nin yazarı Sara Gay Forden. Hikaye Becky Johnston. Senaryo Becky Johnston ve Roberto Bentivegna. Yönetmen Ridley Scott. Dağıtım United Artists Releasing. © 2021 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Yönetmen: Ridley Scott
Senaryo: Becky Johnston and Roberto Bentivegna
Hikaye: Becky Johnston
Yapımcı: Ridley Scott, p.g.a., Giannina Scott, p.g.a., Kevin J. Walsh, p.g.a., Mark Huffam, p.g.a.
İdari Yapımcılar: Aidan Elliott, Marco Valerio Pugini, Megan Ellison, Aaron L. Gilbert, Jason Cloth.
Oyuncu Kadrosu: Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Jack Huston, with Salma Hayek and Al Pacino