Habis – Malignant

Yönetmen James Wan’dan “HABİS/MALIGNANT” 3 Eylül’de Sinemalarda!..

Yönetmen James Wan’dan yeni bir korku dalgası geliyor. “Habis/Malignant” 3 Eylül’de sadece sinemalarda gösterime girecek. #MalignantMovie #Habis

“Habis/Malignant” filmi, “Korku Seansı/Conjuring” evreninin yaratıcıs James Wan’ın (“Aquaman,” “Furious 7”) son eseri. Film, yönetmen Wan’ın yepyeni, original bir korku gerilim ile köklerine dönüşünü simgeliyor.

Filmde, Madison şok edici cinayet görüleriyle paralize olmaktadır. Çektiği bu azap, uyanıkken gördüğü bu rüyaların gerçek cinayetlere ait olduğunu fark ettiğinde daha da korkunçlaşır.

“Habis/Malignant”ın başrollerinde Annabelle Wallis (“Annabelle: Creation,” “The Mummy”), Maddie Hasson (YouTube dizisi “Impulse,” TV dizisi “Mr. Mercedes”), George Young (TV dizisi “Containment”), Michole Briana White (TV dizisi “Black Mafia Family,” “Dead to Me”), Jacqueline McKenzie (“Palm Beach,” TV dizisi “Reckoning”), Jake Abel (TV dizisi “Supernatural,” “Percy Jackson” filmleri) ve Ingrid Bisu (“The Conjuring: The Devil Made Me Do It,” “The Nun”) yer alıyorlar.

Wan (“Aquaman,” “Furious 7”) filmi, Wan & Ingrid Bisu ve Cooper’a ait hikayeden, Akela Coope’ın (“M3GAN,” gelecek “The Nun 2”) senaryosuna dayanarak çekti. Filmin yapımcıları; Wan ve Michael Clear. Yönetici yapımcılar; Eric McLeod, Judson Scott, Bisu, Peter Luo, Cheng Yang, Mandy Yu ve Lei Han.

Kamera arkası ekibinde, Wan’a sıklıkla işbirliği yaptığı bir ekip eşlik ediyor; görüntü yönetmeni Don Burgess ve editör Kirk Morri (“Aquaman,” “The Conjuring 2”), yapım tasarımcısı Desma Murphy (“Aquaman,”in sanat yönetmeni “Furious 7”), ve kostüm tasarımcısı Lisa Norcia (“Insidious: The Last Key”). Filmin müzikleri “The Conjuring” evreninin yedi filminin de original şarkılarını besteleyen Joseph Bishara’ya ait.

New Line Cinema Sunar, Starlight Media Inc. ve My Entertainment Inc. işbirliği ile, Bir Atomic Monster yapımı, bir James Wan Filmi, “Habis/Malignant,” Warner Bros. Pictures dağıtımı ile Eylül 2021’den itibaren sinemalarda gösterime girecek.

Gösterim Tarihi: 03 Eylül 2021
Dağıtım: Warner Bros.
Yönetmen: James Wan
Oyuncular: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young, Michole Briana White