Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası

Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası

Hakan Bilgin sinemada ters köşe yapacak
Hakan Bilgin ‘Hoca’ rolüyle güldürecek
Hakan Bilgin ‘Hoca’ oldu

Usta oyuncu Hakan Bilgin, bugüne kadar oynadıklarından çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilgin’in ‘Hoca’ rolünü canlandırdığı komedi filmi “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”, 14 Nisan’da vizyona girecek.

Usta dizi ve sinema oyuncusu Hakan Bilgin, yeni bir film için kamera karşısına geçti. Bilgin, Willer Film’in (Davut Bekri) komedi projesi “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”nda rol aldı. Yönetmen koltuğunda Şiar Zaim’in oturduğu filmde Cengiz Küçükayvaz ve Davut Bekri ile birlikte rol alan Bilgin, kült olacak bir role hayat verdi. Bugüne kadarki projelerinden farklı bir karakteri oynayan sanatçı, sahte muska yazan ‘Hoca’ karakterini canlandırdı.

HIZLI, TEMPOLU, EĞLENCELİ
Hakan Bilgin, “Sinemaya yeni bir soluk getirecek” dediği film için yaşadığı heyecanı şu sözlerle dile getirdi: “Yeni bir yönetmen, yeni bir yapımcı, genç bir kadro; ‘Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası’ sinemamız için yeni bir soluk olacak. Seyirciyi eğlendirecek dinamikte, hızlı ve tempolu bir film. Memleketimizin bugünlerde gülmeye ihtiyacı var, biz de filmimizle güldüreceğiz. Ben çekimlerde çok eğlendim. Özellikle Cengiz Küçükayvaz’la oynamak çok keyifliydi. Çok güzel bir iş ortaya çıktı. Bizim sette yakaladığımız enerjinin izleyenlere de geçeceğini düşünüyorum.”

14 NİSAN’DA VİZYONDA
Davut Bekri ile Cengiz Küçükayvaz’ın aynı zamanda senaryosuna da imza attığı “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”, define peşindeki bir grubun başına gelen komik olayları beyazperdeye taşıyacak. Oyuncu kadrosunda Bülent Çolak, Turgay Tanülkü, Çetin Altay, Onur Şan, Serap Çetintürk, Burak Khan, Gökhan Tevek, Zeynep Aytek, Tevfik Yapıcı, Kirkor Dinçkayıkçı, Harun Özüağ, Aykut İspir, Züleyha Karyağdı, Tarık Karyağdı, Miraç Bayramoğlu ve Sebahat Adalar’ın da yer aldığı film, 14 Nisan’da vizyona girecek.