Hayallerimdeki Kadın – Manglehorn

Al Pacino Hayallerimdeki Kadın Filmiyle Türkiye’deki İzleyicileri ile Buluşuyor

Venedik ve Toronto film festivallerinde ilk gösterimi yapılan ve Oscar ödüllü Al Pacino’nun son yıllardaki en iyi performansını sergilediği Hayallerimdeki Kadın (Manglehorn) filmi 21 Ağustos’ta Türkiye’deki sinemaseverle buluşuyor.
Başrollerini sinema efsanesi Al Pacino ve Oscar ödüllü aktrist Holly Hunter’ın paylaştığı Hayallerimdeki Kadın filmi 21 Ağustos’ta Türkiye’de sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Al Pacino’nun kariyerindeki 47. filmi olan ve performansı otoritelerden tam not alan filmin yönetmen koltuğunda ise Golden Globe ödüllü David Gordon Green oturuyor.
Filmde küçük bir kasabada yaşayan Angelo Manglehorn, hayatının aşkını bir türlü unutamayan bir çilingirdir. Kırk yıl önce kalbini kırmış olan güzel Clara’yı “mükemmel kadın” olarak nitelendiren Manglehorn, hayallerinin kadınına yeniden kavuşabilmek için, takıntılı bir şekilde ona hâlâ mektuplar yazmayı sürdürmekte ve onu aramaya devam etmektedir.
Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla Hayallerimdeki Kadın filmi, bu özel adamın oğlu, kedisi ve kırık kalbini onarmaya çalışan başka bir kadınla çıktığı yolculuğun hikâyesini benzersiz performanslarla anlatıyor.
Gösterim Tarihi: 21 Ağustos 2015
Dağıtım: Mars Dağıtım
İthalat: Mars Cinema Group