Her Şey Dahil

HER ŞEY DAHİL’ BU HAFTA SEYİRCİYLE BULUŞUYOR

KAHKAHA DOLU ‘HER ŞEY DAHİL’ İLE CUMA GÜNÜ SİNEMALARDA

Yapımını Sacro Film’in, yapımcılığını Metin Özcan ve Hande Alpaslan’ın üstlendiği komedi filmi ‘Her Şey Dahil’, cuma günü sinemalarda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sinema sezonunun en orijinal komedisi olarak tanımlanan ‘Her Şey Dahil’, öyküsü, mizah anlayışı ve yetenekli oyuncularıyla yerli komediye yeni bir soluk olacak.

FARKLI DONÖRLERDEN BİRBİRİNE HİÇ BENZEMEYEN ÜÇ KARDEŞİN ORTAK ÇABASI

Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş birbirine hiç benzemeyen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım’ın kendilerine miras kalan Ege koyunda bir tatil köyü kurmaya karar vermesi ile yaşananları konu alan bu renkli komedinin başrolünü Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin ve Kaan Yılmaz paylaşıyor.

Filmin konusu: Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş bekar evinde geçinen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım, dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşır. Kardeşler ödenmesi gereken son iki taksidi denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar verir. Faruk, Ayhan ve Kasım bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır. Faruk ve Fulden arasında yaşananlar da tüm bu karmaşaya tuz biber ekecektir…

HER ŞEY DAHİL

Vizyon Tarihi: 9 Aralık 2022
Filmin Türü: Komedi
Yapım: Sacro Film
Yapımcı: Metin Özcan – Hande Alpaslan
Yönetmen: Hakan Eser
Oyuncular: Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Tuncay Beyazıt, Yağmur Ün, Nikki Wild, Özgün Bayraktar, Rüya Coriç, Hazal Erişkin, Gökhan Tevek
Senaryo: Şeyda Delibaşı, Hakan Eser

Sosyal Medya Hesabı: https://www.instagram.com/herseydahilfilm/