Hesaplaşma – Misconduct

MISCONDUCT – HESAPLAŞMA
26.ŞUBAT’TA SİNEMALARDA …

Ben Cahill (Josh Duhamel) New Orleans da prestijli bir hukuk firmasında çalisan genç ve hırsli bir avukattir. Acil servis doktoru olan Charlotte (Alice Eve) ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapmasi , kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben ‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça , Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar.
Üniversiteden eski kiz arkadaşı Emily Hynes (Malin Akerman), bir anda Ben in hayatına katılır. Emily ilac endustrisinin dev firmalarindan Pierson Pharmaceuticals da çalismaktadır ve şirketin CEO su Charles Denning (Anthony Hopkins) ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadasi tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir . Emily, Ben’e “Pierson Pharmaceuticals “ ve Denning’e şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.
Boyle bir dava hukuk sirketi icin altin firsattir. Ben sirketin kidemli ortagi olan Charles Abrams (Al Pacino) a bu konudan bahseder. Bu davayi kazanmak Ben’e firmada ortaklik sansi verecektir. Abrams bu davayı almayi kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.

Yönetmen: Shintaro Shimosawa
Senaryo: Adam Mason & Simon Boyes
Yapımcı: Ellen Wander
Ortak Yapımcılar: Ryan Black
William Delaney
Yardımcı yapımcı: Lori Mathison
Görüntü Yönetmeni Michael Fimognari
Kurgu Gregers Dohn & Henrik Källberg sfk
Prodüksiyon Dizayner: Bernardo Trujillo
Müzik Beste ve Uygulama: Federico Jusid
Muzik Supervizörleri Laura Katz and Chris Picaro
Kostüm Dizayner: Lizz Wolf
Ses Dizayn: Mattias Eklund
OYUNCULAR
Ben Cahill Josh Duhamel
Arthur Denning Anthony Hopkins
Charles Abrams Al Pacino