Kadınlara Mahsus

‘Kadınlara Mahsus’ 22 Aralık’ta vizyonda

Kadın kadının kurdu değil, yurdudur!

“Kadınlara Mahsus” filmi için geri sayım başladı. Kadrosunda başarılı oyuncuları buluşturan film, 22 Aralık’ta “Kadın kadının kurdu değil, yurdudur” sloganıyla seyirciyle buluşacak.

Konu: Kişisel dönüşüm kampında bir araya gelen 7 kadının etkileyici öyküsünü beyazperdeye taşıyacak olan film “Kadın kadının kurdu değil, yurdudur” sloganıyla vizyona giriyor.

Usta yönetmen Serdar Akar’ın imzasını taşıyan, yapımını Limit Yapım’ın üstlendiği “Kadınlara Mahsus”, kadrosunda Melisa Aslı Pamuk, Ceyda Düvenci, Elifcan Ongurlar, Aslı Tandoğan, Müjde Uzman, Yurdaer Okur, Şebnem Sönmez, Merve Çağıran, Başak Parlak, Nami Esatgil, Halil İbrahim Yılmaz ve Ertan Saban gibi başarılı oyuncuları bir araya getirdi. Merakla beklenen film, 22 Aralık Cuma günü seyirciyle buluşacak.

Yapım, hayatlarında yeni bir sayfa açmak için ‘Kadınlara Mahsus’ kampında bir araya gelen 8 kadının çarpıcı hikâyelerini beyazperdeye taşıyacak. Senaryosunu Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun yazdığı, kadına şiddet konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen filmin“Kadın kadının kurdu değil, yurdudur” sloganını başrol oyuncularına sorduk. İşte ünlü oyuncuların yanıtları…

Yönetmen: Serdar Akar
Oyuncular: Melisa Aslı Pamuk, Şebnem Sönmez, Başak Parlak, Ceyda Düvenci, Aslı Tandoğan, Elifcan Ongurlar, Müjde Uzman, Merve Çağıran, Ertan Saban, Nami Esatgil, Yurdaer Okur, Halil İbrahim Yılmaz
Gösterim Tarihi: 22 Aralık 2023
Yapım: Limit Yapım
Senaryo: Nergis Otluoğlu Akoğlu
Dağıtım: CGV Mars Dağıtım