Kadınlara Mahsus

Kadınlara Mahsus 17 Şubat’ta Sinemalarda

Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği Kadınlara Mahsus filminin kadrosunda; Melisa Aslı Pamuk, Aslı Tandoğan, Ceyda Düvenci, Elifcan Ongurlar, Müjde Uzman, Merve Çağıran, Başak Parlak, Yurdaer Okur, Ertan Saban, Halil İbrahim Yılmaz, Nami Esatgil, ve Şebnem Sönmez yer alıyor.

8 GÜÇLÜ KADIN
8 ÇARPICI HİKÂYE

Usta yönetmen Serdar Akar imzalı “Kadınlara Mahsus” için geri sayım başladı. 17 Şubat’ta vizyona girecek filmin fragmanı yayınlandı. Dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, hayatlarında yeni bir sayfa açmak için ‘Kadınlara Mahsus’ kampında bir araya gelen 8 kadının çarpıcı hikâyelerini beyazperdeye taşıyacak.

Usta yönetmen Serdar Akar’ın imza attığı, yapımını ise Limit Yapım’ın üstlendiği “Kadınlara Mahsus” filminin fragmanı yayınlandı. Farklı acılar yaşayan ve hayatlarında yeni bir sayfa açmak için bir araya gelen 8 kadının çarpıcı hikâyelerini konu alan film, fragmanında yer alan sahnelerle sosyal medyada gündemin ilk sırasına yerleşti.

KADIN KADININ KURDU DEĞİL, YURDUDUR

Melisa Aslı Pamuk, Ceyda Düvenci, Aslı Tandoğan, Müjde Uzman, Yurdaer Okur, Şebnem Sönmez, Elifcan Ongurlar, Merve Çağıran, Başak Parlak, Nami Esatgil, Halil İbrahim Yılmaz ve Ertan Saban’ın rol aldığı “Kadınlara Mahsus”, 17 Şubat Cuma günü seyirciyle buluşacak. Senaryosunu Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun yazdığı, kadına şiddet konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen film, “Kadın kadının kurdu değil, yurdudur” sloganıyla vizyona girecek.