Keçigiller – The Gools

Keçigiller – The Gools

Kocaman bir dostluk hikayesine var mısınız?

El ele vererek zorlukların üstesinden gelen Keçigiller, 24 Mayıs’ta sinemalarda!

Film Özeti: Ormanın kalbinde bir savaş! Shuai Jiao Ninja öğrencileri, aç kurt ve çetesine karşı antik dövüş sanatlarını kullanarak barışı savunuyor.

Özet: “Keçigiller”, üç genç keçinin cesurca bir araya gelerek toplumlarında barışı korumak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Bu heyecan verici macerada genç keçiler, birlikte karşılaştıkları zorlukları aşarken dostluklarını da güçlendiriyorlar. Bir zamanlar barış içinde yaşayan ve eski bir ateşkesin gölgesinde huzurlu bir şekilde bir arada olan hayvanların yaşadığı güzel bir orman, filmde merkezi bir rol oynuyor.

Haftanın diğer animasyon filmi Keçigiller (The Gools), üç genç keçinin cesurca bir araya gelerek toplumlarında barışı korumak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Bu heyecan verici macerada genç keçiler, birlikte karşılaştıkları zorlukları aşarken dostluklarını da güçlendiriyorlar. Bir zamanlar barış içinde yaşayan ve eski bir ateşkesin gölgesinde huzurlu bir şekilde bir arada olan hayvanların yaşadığı güzel bir orman, filmde merkezi bir rol oynuyor.

Orijinal adı The Gools

Yönetmen Kianoush Dalvand, Farzad Dalvand
Ülke: Çin
Yapım Yılı: 2022
Dil: Çince, İngilizce
Tür: Animasyon Macera
Süre: 1 sa 40 dk
Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2024
A90 Pictures

Keçigiller Fragman