Kolpaçino 4 4’lük

Kolpaçino 4 4’lük

Komedi efsanesi geri dönüyor! ‘Kolpaçino 4’ geliyor!
Türk sinemasının en komik serilerinden biri olan ‘Kolpaçino’ yedi yıl aradan sonra dördüncü filmiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu film, Özgür’ün önceki hikâyelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmasını konu alıyor. Senaryosunu Şafak Sezer’in yazdığı, yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği Kolpaçino 4, Poll Films yapımcılığı ile 12 Ocak’ta vizyona girecek..

Konu: Film, kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikâyesini konu ediniyor. Artık aralarındaki husumete bir son vermek isteyen Özgür ve Sabri, hesaplaşmak için bir mekânda buluşmaya karar verir. Nişanlanmadan önce son bir kumar gezisi organize etmek isteyen Tayfun, bu özel gecede kendisine eşlik etmesi için Özgür’ü davet eder. Ancak aynı mekâna Vural ve adamlarının da gelmesi işlerin içinde çıkılmaz bir hal almasına neden olur.

Yönetmen: Kamil Çetin
Oyuncular: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Saba Tümer, Aşkım Kapışmak, Cem Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Buket Dereoğlu, Selim Erdoğan
Senaryo: Şafak Sezer
Yapım: Poll Films
Yapımcı: Polat Yağcı
Tür: Komedi
Süre: 1 sa 38 dk
Gösterim Tarihi: 12 Ocak 2024
Dağıtım: A90 Pictures