Korsanlar – The Pirates: Band Of Misfits

KORSANLAR!

“THE PIRATES! BAND OF MISFITS”
20 Nisan’da Türkçe Dublajlı ve 3 Boyutlu Olarak Sinemalarda.

Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits’ın, baş karakteri Korsan Kaptan: Açık denizlere dehşet salan bu karakter gür sakallı, sınırsız bir hevese sahip ama pek de başarılı denemeyecek bir korsan gemisi kaptanı. Yanındaki çapulcu tayfasıyla birlikte, karşısındaki engellerin büyüklüğünün farkında değilmiş gibi görünen Kaptan’ın tek bir hayali var: Azılı rakipleri Kara Bellamy ile Pala Liz’i yenerek, herkesin peşinde koştuğu Yılın Korsanı Ödülü’ne sahip olmak. Bu görevin egzotik Kan Adası kıyılarından Viktorya dönemi İngiltere’sinin sisli sokaklarına götürdüğü kahramanlarımız, yolda şeytani bir kraliçe (Türkçe seslendiren Betül Arım) ile savaşıp şaşkın bir genç bilim adamı ile işbirliği yapıyor ama bir korsanın en sevdiği şeyin ne olduğunu asla unutmuyorlar: macera!

Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation bir Aardman yapımı olan Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits’i sunar. Filmin orjinal seslendirme sanatçıları arasında Filmin senaryosu Gideon Defoe tarafından, kendi yazdığı The Pirates! In an Adventure with Scientists adlı kitaptan uyarlandı. Yürütücü Yapımcı Carla Shelley. Filmin müzikleri Theodore Shapiro’ya ait. Ortak Yönetmen Jeff Newitt.

Ülkemizde Türkçe dublajlı olarak gösterime girecek filmin seslendirme kadrosunda yer alan isimlerse, seslendirdiklere karaktere gore şöyle sıralanıyor;

KORSAN KAPTAN – MURAT ŞEN
İKİ NUMARA – BARIŞ ÖZGENÇ
CHARLES DARWIN – AYDOĞAN TEMEL
ŞAŞIRTICI KIVRIMLI KORSAN – BURCU ESMERSOY
KRALİÇE VİKTORYA – BETÜL ARIM
KORSAN KRAL – OSMAN ALKAŞ
ALBİNO KORSAN – ÖZGÜR ÖZDURAL
KARA BELAMİ – MURAT AYDIN
PALA LİZ – NERİMAN UĞUR
GUTLU KORSAN – ÇAĞLAR ÇORUMLU

Bir yanıt yazın