Kulübeye Tıklat – Knock at the Cabin

Kulübeye Tıklat – Knock at the Cabin

Konu: Genç bir kız ve ebeveynleri ücra bir kulübede tatil yaparken dört, silahlı yabancı tarafından rehin alınırlar ve ailenin kıyameti engellemek için akıl almaz seçim yapmasını isterler. Dış dünyaya erişimleri sınırlı olan ailenin her şeyi kaybetmeden önce neye inandıklarına karar vermeleri gerekmektedir.

Vizyoner film yapımcı M. Night Shyamalan’dan Kulübeye Tıklat filminde Dave Bautista (Dune, Galaksinin Koruyucuları serisi), Tony ödüllü ve Emmy adayı Jonathan Groff (Hamilton, Mindhunter), Ben Aldridge (Pennyworth, Fleabag), BAFTA adayı Nikki Amuka-Bird (İkna, Old), yeni oyuncu Kristen Cui, Abby Quinn (Küçük Kadınlar, Landline) ve Rupert Grint (Servant, Harry Potter serisi) rol alıyor.

Universal Pictures sunar bir Blinding Edge Pictures yapımı, FilmNation Features ve Wishmore Entertainment iş birliğiyle, bir M. Night Shyamalan filmi. Senaryo by M. Night Shyamalan ve Steve Desmond & Michael Sherman Paul Tremblay’in çok satan The Cabin at the End of the World kitabına dayanmaktadır. Filmin yönetmeni M. Night Shyamalan, yapımcıları by M. Night Shyamalan, Marc Bienstock (Split, Glass) ve Ashwin Rajan (Servant, Glass). İdari yapımcılar Steven Schneider, Christos V. Konstantakopoulos ve Ashley Fox.

Yönetmen: M. Night Shyamalan
Oyuncular: Dave Bautista, Jonathan Groff, Ben Aldridge, Nikki Amuka Bird, Kristen Cui, Abby Quinn, Rupert Grint
Senaryo: M. Night Shyamalan, Steve Desmond, Michael Sherman
Yapımcı: M. Night Shyamalan
Yapımcı: Marc Bienstock, Ashwin Rajan
İdari Yapımcı: Steven Schneider, Christos V. Konstantakopoulos, Ashley Fox
Gösterim Tarihi: 03 Şubat 2023
Süre: 100 Dakika
Tür: Korku
Dağıtım: UIP Filmcilik