Kutsal Damacana: Dracoola

Geçtiğimiz senenin en çok izlenen komedi fenomeni Kolpaçino’nun merakla beklenen devam filmi “Kolpaçino Bomba” izleyicilerin karşısına çıkacağı günü bekliyor.

“Kolpaçino Bomba”nın senaryosu, Şafak Sezer ile Türkiye’nin en ünlü mizahçılarından Leman Dergisi çizerleri Suat Özkan ve Kaan Ertem tarafından yazıldı.

Şafak Sezer, başrolünü oynadığı “Kolpaçino Bomba’nın yönetmenliğini de üstlendi. Yapımcılığını Tayfun Topal’ın üstlendiği “Kolpaçino Bomba” 21 Ocak 2011’de Sinemalarda.

Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Kemal İnci, Özlem Hasgül, Serkan Şengül, Tuğba Melis Türk, Ebubekir Öztürk, Ferdi Merter’in rol aldığı “Kolpaçino Bomba”nın çekimleri önceki gün Çamlıca’da lüks bir villada gerçekleştirildi.
Şafak Sezer, Kemal İnci, Ferdi Merter, Tuğba Melis Türk, Fatoş Sılan, Ebubekir Öztürk’ün yer aldığı çekimler oldukça eğlenceli geçti.

Kolpaçino Bomba’nın Hikayesi
Özgür(Şafak Sezer) zengin bir ailenin evladıdır. Ancak hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmekte, ne de zengin kayınpederinden… Özgür’ün geçmişten gelen sevgilisi olan Şale (Özlem Hasgül) çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kaseti ile tehdit eder. Kalbi kırık bir kadının ’kadınca’ intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında çok büyük hesaplar vardır.
Özgür bu durumdan çıkabilmek için kolpaçı arkadaşları Sabri(Aydemir Akbaş) ve Tayfun’dan( Ali Çatalbaş) yardım ister. Kendisine çok güvenen bu ekip, Özgür’ü kurtarmaya çalışırken, kendilerini daha büyük belaların içinde bulurlar…

KÜNYE
Yapım Firması
: Su Filmcilik A.Ş
Yapımcı : Tayfun Topal
Yönetmen : Şafak Sezer
Senaryo : Şafak Sezer
Kaan Ertem
Suat Özkan
Serkan Şengül
Müzik : İskender Paydaş
Görüntü Yönetmeni: Kamil Çetin
Oyuncular: Şafak Sezer
Aydemir Akbaş
Ali Çatalbaş
Kemal İnci
Serkan Şengül
Ebubekir Öztürk
Melis Tuğba Türk
Özlem Hasgül
Ferdi Merter
Kadir Kandemir
Kubilay Penbeklioğlu
M.Ali Kaptanlar
Fatoş Sılan

www.kolpacinobomba.com
www.sufilm.com.tr

Bir yanıt yazın