Larry Crowne

FİDA FİLM SUNAR:
LARRY CROWNE
SUMMIT ENTERTAINMENT / VENDOME PICTURES

Konu:
Larry Crown deniz kuvvetlerinden ayrıldığından beri çalıştığı şirkette küçülmeye gidilene kadar süper bir ekip lideri olarak çalışmaktaydı. İşsiz kalınca ev kredisini ödemekte zorlanan ve boş günlerinde ne yapacağını bilemeyen Larry, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine sonunda yeni bir başlangıç için yerel üniversiteye gitmeye başlar.
Üniversitede genç öğrencilerden oluşan renkli bir gruba katılır. Kendisini de hayrete düşürecek şekilde, hitabet hocası Mercedes Tainot’a  aşık olur. Mercedes hem öğretmenliğe hem de kocası Dean’e  karşı olan ilgisini büyük ölçüde yitirmiştir. Mercedes, Larry’deki değişimin ilham verici olduğunu görür. Müthiş bir değişim geçiren bu orta yaşlardaki öğrencisine karşı giderek büyüyen ilgisini de inkar edemez.
Haklı olarak hayatının durma noktasına geldiğini düşünen bu sıradan kişi, hiç beklenmedik bir şey öğrenir. Değerli olduğunu düşündüğünüz her şey elinizden kayıp gittiyse, yaşamak için gerçek nedeninizi keşfedebilirsiniz.
Tür: Komedi / Dram/ Romantik
Sınıflandırma: Henüz belli değil
A.B.D vizyon tarihi: 1 Temmuz 2011
Türkiye vizyon tarihi: 8 Temmuz 2011
Oyuncular:TOM HANKS, JULIA ROBERTS, BRYAN CRANSTON, CEDRIC THE ENTERTAINER, TARAJI P. HENSON, GUGU MBATHA-RAW , WILMER VALDERRAMA,PAM GRIER, RITA WILSON
Yönetmen:TOM HANKS
Yapımcı:TOM HANKS ve GARY GOETZMAN
Baş Yapımcılar: PHILIPPE ROUSSELET, STEVEN SHARESHIAN, JEB BRODY, FABRICE GIANFERMI, DAVID COATSWORTH
Senaryo:TOM HANKS ve NIA VARDALOS

Resimler:

Bir yanıt yazın