LEGO® Filmi LEGO Sever Seyircileriyle Buluşuyor…

Milyonların kalbine taht kuran LEGO®, 7 Şubat 2014’te harika bir animasyon film ile beyaz perdeye çıkıyor. Warner Bros Pictures ve Village Roadshow Pictures iş birliği ile hazırlanan LEGO Filmi, sıradan bir kişinin bir kahramana dönüşme hikayesini anlatıyor.
Bu harika film ile aynı zamanda LEGO Filmi’nin özel oyun setleri, LEGO satış noktalarında satışa çıkıyor. Bu yeni oyun setleri ile her yaştan LEGO sever kendi sahnelerini kurabilir ve filmin kahramanları ile tıpkı filmde olduğu gibi maceralara atılabilirler.
LEGO, 50 yılı aşkın bir süredir yaratıcı hikayeler kurmak için harika bir araç olmuştur. Bu film ile LEGO’nun renkli dünyası, LEGO parçalarından kurulan bir film ile beyaz perdeye taşınıyor. Filmde, Emmet adında sıradan bir LEGO karakterinin yanına süper kahramanları da alıp LEGO Dünyası’nı kurtarmaya çalışması konu ediliyor. Emmet ve diğer LEGO Filmi kahramanlarının oyuncakları da aynı zamanda LEGO satış noktalarında LEGO severler ile buluşuyor.

Emmet; sıradan, kurallara bağlı, ortalama bir LEGO minifigürü iken, yanlışlıkla olağanüstü ve dünyayı kurtaracak en önemli kişi olur. Emmet, hiç beklemediği bir anda kötü ve zalim hükümdarı durdurmak için daha önce hiç tanımadığı yabancılarla birlikte epik bir macerada görevlendirilir…
LEGO Hakkında
1958’den bu yana 650,000,000,000 adet LEGO Brick’i üretildi. 1978’den beri ise 4,500,000,000 adet LEGO minifigürü tasarlandı. LEGO ile yapabileceğiniz tasarımları ancak hayal gücünüzün sınırlarıyla belirleyebilirsiniz. Aynı renkteki 6 adet 2×4 LEGO Brick’i ile 915,103,765 çeşit birleştirme şekli elde edebilirsiniz.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157640599920884″]

Bir yanıt yazın