Madagaskar 3: Avrupa’nın En Çok Arananları – Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

MADAGASKAR 3: AVRUPA’NIN EN ÇOK ARANANLARI

PDI/DreamWorks Yapımı Mireilla Soria ve Mark Swift Yapımcılığında
Eric Darnell, Conrad Vernon ve Tom McGrath yönetmenliğinde

Konu: Aslan Alex, Zebra Marty, Hipopotam Gloria ve Zürafa Melman hâlâ sevgili evleri olan, Büyük Elma lakaplı, New York’a dönmeye çalışıyorlar. Tabii ki Kral Julien, Maurice ve Penguenler de bu komik macerada onlarla birlikteler. Bu yolculukları onları Avrupa’ya götürüyor ve gizlenmek için mükemmel bir seyyar sirk bularak onu Madagaskar stilinde baştan yaratıyorlar.

PRODÜKSİYON NOTLARI
Biri yolu uzatmak mı dedi?…
“Madagaskar” serisinin üçüncü filminde Alex (Ben Stiller), Marty (Chris Rock), Gloria (Jada Pinkett Smith) ve Melman (David Schwimmer), New York’taki Central Park Hayvanat Bahçesi’ne dönmeye çok kararlı. Afrika’yı artlarında bırakıp, yollarını iyice uzatıyor ve kelimenin tam anlamıyla Avrupa’ya çıkıyorlar – Bir Monte Carlo kumarhanesinin kasasına girmeyi başaran penguen ve şempanzelerin peşinden gidiyorlar. Kısa süre içinde hayvanlarımız, kendi şehrinde başıboş hayvanat bahçesi hayvanlarının dolanmasından pek hoşlanmayan ve ilk aslanını avlama fikri kendisini çok heyecanlandıran Fransız hayvan kontrol memuru Yüzbaşı Chantel Dubois (Frances McDormand) tarafından fark ediliyorlar. Kahramanlarımız, kendilerine mükemmel bir kılıf buluyor: Gezici bir sirk. Planlarıysa, sirki yeni baştan kurmak, birkaç yeni yetenek keşfetmek ve New York’a sağ salim gitmek.
İlk kez 3 boyutlu yayınlanacak olan filmde, Madagaskar kahramanlarımız firarda, sirkle beraber saklanıyor, ölüme meydan okuyan numaralar yapıyor ve yeni arkadaşlar ediniyorlar.
DreamWorks Animation SKG sunar: “Madagaskar 3: Avrupa’nın En Çok Arananları”. Bir PDI/DreamWorks Prodüksiyonu. Seslendirenler; Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric The Entertainer, Andy Richter, Frances McDormand, Jessica Chastain, Cryan Cranston ve Martin Short. Filmin yönetmenleri Eric Darnell ve Tom McGrath.  1 milyar dolardan fazla hasılat elde eden ilk iki filmin de yönetmenliğini yapan ikiliye, yönetmen Conrad Vernon da (“Şrek 2”, “Canavarlar Yaratıklara Karşı”) katılıyor. Senaristler Eric Darnell ve Noah Baumbach (“Yaman Tilki”, “Greenberg”.) Yapımcılar; Mireille Soria (“Madagaskar 2”) ve Mark Swift (“Madagaskar 2”). Müzikler, Hans Zimmer’a ait. Film “8 Yaş Altındakiler İçin Sakıncalı Olabilir” olarak sınıflandırılmıştır.
Gösterim Tarihi: 8 Haziran, 2012

Bir yanıt yazın