Max Maceraları: Kralın Doğuşu – Max Begins

Max Maceraları: Kralın Doğuşu
(Max Begins)

Dev kadro, Aslan Max’ın beyaz perde macerası için bir araya geldi
Türkiye’nin en çok sevilen süper kahramanlarından Aslan Max, “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” filmiyle 9 Mart’tan itibaren beyaz perdeyi fethetmeye hazırlanıyor. Üstelik bu dev macera için Türkiye’nin en önemli sesleri de Aslan Max’ın yanında yer alıyor. Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Özge Özpirinçci ve minik yıldız Alpay Şayhan sesleriyle kahramanlara can verirken, Türk pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu, filmde de kraliçeyi seslendiriyor.

Kraliçe Shifa’nın sesi Türk pop müziğinin kraliçesinden

Zorluklara karşı birlikte mücadele etme becerisinin, dostluk ve arkadaşlığın öneminin altını çizen, 7’den 70’e herkesi macera duygusuyla buluşturan filmde, Sezen Aksu, Max’ın annesi Kraliçe Shifa’yı seslendiriyor. “Mahalle çocukluğu”nu tatmış biri olarak çok şanslı olduğunu söyleyen Sezen Aksu, filmi şu sözlerle yorumladı: “Arkadaşlarım ve ben kendi çapımızda küçük senaryolar hazırlar, o hikâyeleri canlandırmaya çalışırdık. Bizim çocukluğumuz çok renkliydi. Çocukluk, içinde barındırdığı tüm bu renkler sayesinde büyük önem taşır; çok değerlidir. Çocuk, hayatın sürekliliği ve devamı anlamına geliyor, umut anlamına geliyor. Bu projede yer almaktan bu kadar mutlu olmamın en büyük nedeni, çocukları ev hayatından uzaklaştırıp yeniden macera duygusuyla buluşturan bir filme sesimle katkıda bulunma imkânıydı.”

Özge Özpirinçci Engin Altan Düzyatan’a karşı!

Max’ın Aslan Krallığı’nı kurtarmak için Gölgelerin Efendisi’yle giriştiği büyük macerayı konu alan “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” adlı animasyon sinema filmi 9 Mart’ta gösterime girecek.  Aslan Max ve dostları, Aslan Krallığı’nı Gölgelerin Efendisi’nin kötü gücünden ve hâkimiyetinden kurtarmaya çalışırken, türlü zorluklarla karşılaşacak ve bu zorlukların üstesinden gelecek. Engin Altan Düzyatan’ın tok sesiyle hayat bulan Gölgelerin Efendisi, Özge Özpirinçci’nin seslendirdiği, Max’ın yol arkadaşı Leena’yla sıkça karşı karşıya gelecek.
Gösterim Tarihi: 09 Mart 2012
Dağıtım: Tiglon Film

Bir yanıt yazın