Mutlu Yıllar – Love The Coopers

Ah, Noel sezonu. Herkesin bir araya gelidiği sihirili anlar. Ve tek bir şeyi hatırlatıyor…

AİLEDEN VAZGEÇEMEZSİN!
Charlotte Cooper’in (DIANE KEATON) tek bir noel dileği vardı. Ailesine kusursuz bir Noel hatırası yaşatmak.  Ancak dört kuşaklık Cooper ailesinin bir çatı altında toplanması kusursuzdan başka her şeye benziyordu. Konfor ve neşe yakalaması kolay bir şey değildi. Çok fazla kar yağacak, yiyecekler havalanacak ve beklenmedik misafirler onlara katılacaktır.  Ama önce, noel şansı Cooperların eve yolculuğunu etkileyecektir.
Sam Cooper (JOHN GOODMAN) ailenin tekrar bir araya gelmesini sağlamak için, 40 yıllık karısı olan Charlotte’un teklifini kabul eder.
Kızları Eleanor (OLIVIA WILDE), havaalanında zaman öldürürken, nişanlısı tarafından ihanete uğramış ve bir ilişkisi olmadan ailesinin yanına nasıl gideceğini kara kara düşünmektedir. Beklenmedik bir şekilde ailesine kavuşması kar yüzünden ertelenen, ordu görevlisi Joe (JAKE LACY) ile yolları kesişir.
Charlotte ve Sam’in oğlu Hank (ED HELMS) yalnız başına ebeveyn olmanın “keyfini” çıkarmaktadır. 5 yaşındaki kızı Madison (BLAKE BAUMGARTNER), 7 yaşındaki Bo (MAXWELL SIMKINS) ve 16 yaşındaki Charlie (TIMOTHÉE CHALAMET), istemeden de olsa babalarının aşkı bulmasını sağlarlar. Ancak Hank’in eski karısı Angie (ALEX BORSTEIN) her şeyi karıştırmaktadır. Hank’in en büyük dileği ise, kimseye işini kaybettiğini fark ettirmeden yenisini bulmaktır.
Charlotte’un kız kardeşi Emma (MARISA TOMEI) ise alış veriş merkezinde ufak bir hırsızlığa karışır ve Memur Williams (ANTHONY MACKIE) tarafından tutuklanır.
Bucky (ALAN ARKIN), Charlotte ve Emma’nın babasıdır.  Bucky beklenmedik bir şekilde garson Ruby’e (AMANDA SEYFRIED) kendisini kızlarından daha yakın hisseder.
Sam ‘in yaşlı ve yavaş yavaş anılarının silindiğini düşünen hoş teyzesi Fishy (JUNE SQUIBB), tüm aileyi gülümsetebilen yaşayan bir Cooper tarihidir.
Ve son olarak ailenin sevilen köpeği Rags. Tüm Noel buluşmalarında oradadır ve en hatırlanmaya değer hatıranın da içinde olacaktır.
CBS Films Mutlu Yıllar’ı  sunar. Bir Imagine Entertainment, Groundswell Film ve Handwritten Film prodüksiyonu. Aile Bağları’nın yapımcılarından bir çoklu jenerasyon noel komedisi. Filmin başrollerinde Akademi Ödüllü Alan Arkin (Operasyon: Argo), Altın Küre ödüllü John Goodman (Sen Şarkılarını Söyle), Ed Helms (Hangover serisi), Akademi ödüllü Diane Keaton (Aşkta Herşey Mümkün), Anthony Mackie (Avengers serisi), Amanda Seyfried (Ted 2), Akademi ödülü adayı June Squibb (Nebraska), Akademi ödüllü Marisa Tomei (Çılgın Aptal Aşk), Olivia Wilde (Zafere Hücum), Alex Borstein (Family Guy) ve Jack Lacy (Obvious Child) bulunuyor.
Filmin yönetmen koltuğunda Jessie Nelson (Benim Adım Sam) oturuyor, senaryosu ise Steven Rogers (Stepmom) tarafından yazılmış. Filmin yapımcılığını Michael London (Aile Bağları), Jessie Nelson ve Janice Williams (Trumbo) yapıyor. Yapım yönetmenliğinde ise Kim Roth, Anna Culp, Ted Gidlow, Steven Rogers ve Diane Keaton bulunuyor. Ayrıca filmin fotoğraf yönetmenliğini Elliot Davis (Benim Adım Sam), üretim tasarımcılığını Beth Rubino, editörlüğünü Nancy Richardson, kostüm dizaynını Hope Hanafin üstleniyor. Filmin müziklerini Nick Urata, kastingini Mary Vernieu ve Venus Kanani yapıyor.
Vizyon Tarihi: 25 ARALIK 2015
Yönetmen: Jessie Nelson
Oyuncular: Olivia Wilde, Marisa Tomei, Amanda Seyfried
Tür: Komedi
Ülke: ABD

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=Ucb9Yeq6Ww8[/embedyt]