On Yılda Bir: İnşaat 2

Bundan 10 yıl önce sinema perdesinde oldukça ses getiren ve festivallerde birçok ödülün sahibi olan İNŞAAT filminin devamı İNŞAAT 2, Kasım ayında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor

Ali ve Sudi’nin karmaşık ve bir o kadar macera dolu hikâyesini konu alan filmde, 40 yaşlarında eski amele ve sahte şeyh olan Ali ile 38 yaşında yine eski bir amele olan Sudi’nin macera dolu kader ortaklığı konu ediliyor.
Usta yönetmen Ömer Vargı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrolleri yine Şevket Çoruh ve Emre Kınay paylaşıyor. İçinde yaşadığımız toplumda, her alanda karşılaştığımız toplumsal problemleri, komedi unsurlarıyla birleştirerek bize sunan bir ‘kara komedi’ hikâyesi İNŞAAT 2’de ayrıca Bülent Kayabaş, Itri Koşar, Yeşim Büber ve daha birçok oyuncu rol alıyor.

Yalova’nın şirin beldesi Armutlu’da çekimlerine başlanan ve Aralık ayında vizyona girmesi beklenen filmin, sürükleyici aksiyon dolu sahneleri, kaliteli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük ses getireceği konuşuluyor.

Gösterim Tarihi: 07 Kasım 2014
Dağıtım: UIP Filmcilik
Yapım: Filmacass
Yönetmen / Director: Ömer Vargı
Oyuncular: Ömer Vargı, Şevket Çoruh, Emre Kınay, Yeşim Büber, Bülent Kayabaş, Itri Koşar, Tuncay Beyazıt, Şehsuvar Aktaş, Günay Karacaoğlu
Yapımcı / Producer:    Ömer Vargı
Senaryo / Script: Ömer Vargı, Erol Hızarcı
Hikâye / Story: Ömer Vargı, Erol Hızarcı
Müzik: Ömer Özgür
Genel Koordinator: Gökhan Sözeri
Uygulayıcı Yapımcı: Sezan Tanaçan
Görüntü Yönetmeni     / Director of Photography:    Olcay Oğuz
Müzik    / Film Music By: Ömer Özgür
Yapım Sorumlusu / Production Manager: Sinem Özütamer
Sanat Yönetmeni / Art Director: Özkan Çimenli
Kostüm / Costume: Tuba Ataç

Bir yanıt yazın