Para Konuşur – Money Talks

PARA KONUŞUR / MONEY TALKS

KONU: Otuzlu yaşlarında olan Pars; inatçı, dürüst, adaletli ve centilmen bir profesyonel kafes dövüşçüsüdür. Babası istemese de başarılı bir dövüş sporcusu olmuştur. Kafkas ise bir maçta rakibinin ölümüne sebep olunca bu sporu bırakmış, evlenip çocuk sahibi olup sakin bir hayat yaşamaya başlamıştır. Babasının ölümüne sebep olan adamın intikamını almaya gelen Patron, soğukkanlı ve zekice bir plan tasarlar. Kafkas’a aynı acıyı yaşatmak isteyen Patron’un planındaki en büyük kurban ise Pars’tır.

Starworks Production imzalı yönetmen koltuğunda Bülent Terzioğlu’nun oturduğu “Para Konuşur” adlı filmimizin Başrollerini Selçuk Kılıç ve Aslıhan Karalar paylaşıyor.

Kubilay Pembeklioğlu, Kaan Yılmaz, Cansu Fırıncı, Hülya Diken, Taner Şahin, Zeynep Urhan, Mustafa Zeren, Şevki Özcan,Ayhan Işık ve İbrahim Dizlek gibi zengin bir kadroya sahip filmin senaryosunu ise Atilla Barışer yazdı.

Dünya şampiyonu kickboksçularımız Devrim Akarsu, Cihad Kepenek, Orhan Karaalioğlu, Kenan Günaydın, Emrah Özdemir’in de eşlik ettiği
Çekimleri biten ve kurgu aşamasına geçen filmimiz 1 Eylül’de vizyona girecek.

YÖNETMEN: BÜLENT TERZİOĞLU
OYUNCULAR: SELÇUK KILIÇ, ASLIHAN KARALAR, KUBİLAY PENBENEKLİOĞLU, KAAN YILMAZ, CANSU FIRINCI
SENARYO: ATİLLA BARIŞER
TÜR: DRAM, AKSİYON
YAPIM YILI: 2023
SÜRE: 93 DAKİKA
GÖSTERİM TARİHİ: 01 EYLÜL 2023
İTHALAT: STARWORKS
DAĞITIM: CGV MARS DAĞITIM

FRAGMAN TÜRKÇE ALTYAZILI: