Prestij Meselesi

PRESTİJ MESELESİ YENİDEN VİZYONDA!

Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül’ün azimleri, mesleklerine olan tutkuları ve hayatla olan kavgalarını konu alan Gerçek Bir Umut Hikayesi Prestij Meselesi Sadece Sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül’ün geçtiğimiz Şubat ayında sinemaseverlerle buluşturduğu; ancak yaşanan deprem felaketi nedeniyle vizyondan kaldırdığı dev bütçeli son filmi Prestij Meselesi, 2 Haziran’da yeniden gösterime girecek.

Yılın en çok konuşulan ve büyük ses getiren filmi Prestij Meselesi, vizyon tarihinden bir kaç gün sonra yaşanan deprem felaketi nedeniyle yapım şirketinin kararıyla gösterimden kaldırılmıştı.

Pek çok sinemaseverin izleyemediği ve merakla beklediği filmin vizyon tarihi 2 Haziran oldu ve yeni fragmanı paylaşıldı.

Komedi ile dramı harmanlayan filmde usta isimler başarılı oyunculuklarıyla övgü alırken Mahmut Kırmızıgül, Onur Gözeten ve Ali Erkin Acır gibi ilk sinema filmine imza atan genç oyuncular da yetenekleri ile dikkat çekti.

Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’in starlığa uzanan yolculuklarını konu alan ve izleyenlerden tam not alan filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül; yapımcılığını ise Murat Tokat üstleniyor.

Özet : Film, 1991 yılında kurulan ve özellikle 90’lı yıllar boyunca ülke müziğine birçok önemli ismi kazandıran Prestij Müzik ile yolları kesişen Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’in, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu ile birlikte çıktıkları ve yıldızlığa uzanan yolculuğu anlatıyor.

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül
Oyuncular: Engin Hepileri, Şebnem Bozoklu, Aslıhan Güner, Eser Yenenler, Biran Damla Yılmaz
Vizyon Tarihi: 02.06.2023
Süre: 121 Dakika
Tür: Dram