Safari Macerası 3D – African Safari

AFRİKA’YI YEPYENİ BİR BOYUTTA KEŞFEDİN
12 ARALIK’TA SİNEMALARDA

FİLMİN KONUSU: Safari Macerası 3D, sizi üçüncü boyutta gerçek zamanlı mükemmel bir maceraya davet ediyor. Namibya’nın Pasifik kıyılarından Kilimanjaro’nun zirvesine uzanan bu yolculukta koltuklarınızda kıpırdayamayacaksınız. Üflemeli ateşle çalışan balonla, rehberlerimiz Kevin ve Mara ile buluşacağımız Namibya’ya gidecek ve oradan aslanların, fillerin, suaygırlarının, gergedanların ve leoparların dünyasına gireceğiz.
Sırasıyla leoparların anavatanı Waterberg’i ve herhangi bir denize akmayan Okavango nehrini ziyaret edeceğiz. Jipimize atlayıp Chobe Ulusal Parkı’na gidip fil dostlarımızla hasbihal edeceğiz. Ardından, İskoç seyyah Doktor David Livingston’ın rotasına sadık kalarak Zambezi Nehri boyunca muazzam Victoria Şelaleri’nde sonlanan balon yolculuğumuza çıkacağız. Balondan hiç inmeden Tanzanya’ya geçecek, Hemingway’in Afrika’nın en güzel gölü dediği Manyara Gölü üzerinde uçacak, gölün etrafında toplaşmış allı turnaları seyredeceğiz.
Ayaklarımız yeniden yere bastığında soluğu yer kürenin en büyüğü, Ngorongoro Krateri’nde alıyoruz. Buradaki vahşi hayata tanıklığımız bizi doğayla bütünleştirecek. Geceyi burada geçirdikten sonra Serengeti’ye yollanacağız. Son durağımız Kilimanjaro’da gözlerimizin önüne serilen manzara, insanlığın ‘sanayi’ iştahından kurtulan bu harika karşısında bizi yaşam sevinciyle karşılayacak.

FİLMİN KÜNYESİ
Yönetmen: Ben Stassen
Yapımcı: Don MacBain
Süre: 85 dakika

Fragmanı İzlemek İçin: https://www.youtube.com/watch?v=UObh1uJgH_k

Bir yanıt yazın