Sahil Güvenlik – Baywatch

SAHİL GÜVENLİK

Paramount Pictures Sunar
“Sahil Güvenlik”

Sahil Güvenlik, işine sadık cankurtaran Mitch Buchannon’ın (Dwayne Johnson) yeni ve küstah bir cankurtaranla (Zac Efron) arasındaki çekişmeyi konu alıyor. İkisi birlikte sahilin geleceğini tehdit eden yerel bir suç planını ortaya çıkarırlar.
Dwayne Johnson (The Fate of the Furious, Central Intelligence) Sahil Güvenlik filminde Zac Efron (Neighbors, Mike and Dave Need Wedding Dates) ile birlikte rol alıyor. Seth Gordon (Horrible Bosses, Identity Thief) filmin yönetmenliğini gerçekleştirirken, senaryoyu Damian Shannon & Mark Swift yazmış. Hikaye yazarları Jay Scherick & David Ronn ve Thomas Lennon & Robert Ben Garant. Priyanka Chopra (ABC’de Quantico), Alexandra Daddario (San Andreas), Jon Bass (Loving), Kelly Rohrbach ve Ilfenesh Hadera (Showtime’da Billions) da filmde rol alıyor. Sahil Güvenlik’in yapımını Beau Flynn (San Andreas, Hercules), Ivan Reitman (Ghostbusters, Up in the Air) ve Michael Berk, Douglas Schwartz & Gregory J. Bonann gerçekleştirmiş. İkonik dizinin de yapımcıları olan ekipte yer alıyor. İdari yapımcılar Michele Berk (Bandits), Mary Rohlich, Louise Rosner-Meyer (The Big Short, The Hunger Games), Tom Pollock (Up in the Air, Old School), Ali Bell(Ghostbusters), Dwayne Johnson, Dany Garcia, David Ellison (Star Trek Beyond), Dana Goldberg (StarTrek Beyond) ve Don Granger (Jack Reacher: Never Go Back). Hiram Garcia (San Andreas) ve Eli Roth da ortak yapımcılar.

Özet: SAHİL GÜVENLİK, kendisini işine adamış cankurtaran Mitch Buchannon’ın (Johnson) yeni küstah cankurtaran (Efron) ile arasındaki çekişmeyi konu alıyor. İkili filmde koyun güvenliği tehdit eden yerel bir suç planını ortaya çıkaracaklardır.

Ortak Yapımcılar: Hiram Garcia, Eli Roth
Sorumlu Yapımcılar: Michele Berk, Mary Rohlich, Louise Rosner-Meyer, Tom Pollock, Ali Bell, Dwayne Johnson, Dany Garcia, David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger
Yapımcılar: Michael Berk, Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann,
Beau Flynn, Ivan Reitman
Hikaye Yazarları: Jay Scherick & David Ronn ve Thomas Lennon & Robert Ben Garant
Senaryo Yazarları: Damian Shannon & Mark Swift
Yönetmen: Seth Gordon
Oyuncular: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Jon Bass, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera
Vizyon Tarihi:    2 Haziran 2017