Sen Kimsin?

“SEN KİMSİN?” ÖNCE ŞARKISIYLA GÜLDÜRÜYOR!

TOLGA ÇEVİK FİLMDEN ÖNCE ŞARKISIYLA SEYİRCİYLE BULUŞUYOR!
Sezonun en iddialı filmlerinden Tolga Çevik’in “SEN KİMSİN?”i vizyon için geri sayıma başladı! “SEN KİMSİN?” 2 Mart’ta seyirciyle buluşacak.

Tolga Çevik’in “Dedektif  Tekin” olarak İstanbul sokaklarının altını üstüne getirdiği macera ve aksiyon dolu komedi filmi “SEN KİMSİN birbirinden renkli ve eğlenceli sahneleriyle olduğu kadar müzikleriyle de çok konuşulacak.

Jingle House tarafından hazırlanın müzikler, önümüzdeki günlerde Poll Production imzasıyla soundrack albüm olarak müzik marketlerde de yerini alacak. Filmin jenerik müziği olan ve filmle aynı adı taşıyan “Sen Kimsin?” isimli parça, Mithat İnandım yönetmenliğinde kliplendi.

Sözleri ve müziği ile filmin neşesini yansıtan şarkı, eğlence dünyasında da yer edecek kadar iddialı!

Televizyonlar ve sosyal medyada paylaşılan parçanın klip görüntüleri setin kamera arkasındaki komik sahnelerden oluşuyor.

Hikayesini Tolga Çevik’in yazdığı filmin çekimleri İstanbul’un Yenikapı, Kuruçeşme, Fatih, Seyrantepe, Karaköy, İstinye, Eminönü, Kasımpaşa, Kartal gibi çeşitli semtlerinde 6 haftada gerçekleşti.

Tolga Çevik’in ‘Tekin’ karakterine İstanbul sokaklarında Zeynep Özder (Pelin) eşlik ederken, filmin diğer kahramanlarını da Köksal Engür ( İsmail), Toprak Sergen (Adnan) ve Pelin Körmükçü (Suzan) canlandırıyor.

Filmin Konusu:

Tekin ( Tolga Çevik) ve emekli trafik polisi yardımcısı İsmail abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için, hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikaye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum kim suçlu birbirine karışır.  Hafiyelerimizin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak!

Şarkının sözleri:

Kimsin sen, kimsin sen, sen kimsin?

Himalayalar’da işin ne?

Bu mahalle sana hafif alerjik

Sen buralarda gezinme.

Kimsin sen

Sen kimsin

Kimsin sen?

Sen kimsin?

Kimsin sen, kimsin sen, sen kimsin?

Ben kimim, bilir misin?

Elin kolun bağlı olsa

Belaya girer misin?

Kimsin sen, kimsin sen, sen kimsin

Kendini bilir misin?

Başrol müsün, figüran mı?

Rolünü keser misin?

Kimsin sen, kimsin sen, sen kimsin?

Himalayalar’da işin ne?

Bu mahalle sana hafif alerjik

Sen buralarda gezinme.

Bir yanıt yazın