Senden Başka – Anyone But You

Senden Başka – Anyone But You

Haftanın romantik komedi filmi Senden Başka (Anyone But You), birbirlerinden nefret etmelerine rağmen çıkarları için sevgiliymiş gibi davranan bir çiftin hikayesini konu ediniyor. Bea ve Ben’nın ilk buluşmaları mükemmel geçer. Ancak sonrasında işler aynı şekilde ilerlemez. Birlikte geçirdikleri muhteşem ilk günün ardından adeta birbirlerinden buz gibi soğurlar. Onlar birbirlerinden hoşlanmasalar da bir anda kendilerini Avustralya’da bir düğünde bulurlar. Çıkarları gereği sevgili gibi davranan Bea ve Ben, bu süreçte kendilerini türlü komik olayların içerisinde bulur.

Senden Başka, mükemmel başlayan bir ilk buluşmadan sonra birbirlerinden buz gibi soğuyan Bea ve Ben’in kendilerini beklenmedik bir şekilde Avustralya’da bir düğünde bulmalarını konu alıyor. Kendi çıkarları için sevgiliymiş gibi davranan ikilinin mizah dolu hikâyesi.

Senden Başka (Anyone But You), birbirlerinden nefret etmelerine rağmen çıkarları için sevgiliymiş gibi davranan bir çiftin hikâyesini konu ediniyor. Bea ve Ben’nın ilk buluşmaları mükemmel geçer. Ancak sonrasında işler aynı şekilde ilerlemez. Birlikte geçirdikleri muhteşem ilk günün ardından adeta birbirlerinden buz gibi soğurlar. Onlar birbirlerinden hoşlanmasalar da bir anda kendilerini Avustralya’da bir düğünde bulurlar. Çıkarları gereği sevgili gibi davranan Bea ve Ben bu süreçte kendilerini türlü komik olayların içerisinde bulur.

Yönetmen: Will Gluck
Oyuncular: Sydney Sweeney (Bea), Glen Powell (Ben), Alexandra Shipp, GaTa, Hadley Robinson, Michelle Hurd, Dermot Mulroney, Darren Barnet, Bryan Brown, Rachel Griffiths
Senaryo: Ilana Wolpert, Will Gluck
Hikâye: Ilana Wolpert
Yapımcı: Will Gluck, Joe Roth, Jeff Kirschenbaum
Uygulayıcı Yapımcı: Alyssa Altman, Jacqueline Monetta, Catherine Bishop, Natalie Sellers, Charlie Corwin, Sidney Kimmel, Mark O’Connor, Sydney Sweeney, Jonathan Davino
Tür: Romantik
Süre: 1 sa 43 dk
Gösterim Tarihi: 23 Şubat 2024
Dağıtım: TME Films

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=L-HY0r4ryIc