Şeytan Tohumları – Amelias Children

ŞEYTAN TOHUMLARI

Özet:: Portekiz’in kuzeyindeki dağlarda gizlenmiş bir villa, Edward’ı aradığı cevaplara mı yoksa daha büyük bir karanlığa mı sürükleyecek?

Edward, kız arkadaşıyla birlikte köklerinde saklı olan gizemi çözmek için Portekiz’in gizemli dağlarına doğru bir yolculuğa çıkar. Bu seyahat, onu uzun zamandır görmediği annesi ve ikiz kardeşiyle buluşturacaktır. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen aile, ilk başta sevgi dolu bir atmosferde geçmişin acısını unutmaya çalışır. Fakat bu ev, Edward’ın hayal ettiği gibi masum bir yer değildir.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Gabriel Abrantes’in üstlendiği Şeytan Tohumları (Amelia’s Children), kökenleri ile ilgili gizemi çözmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediniyor. Kökenlerinde saklı olan gizemi çözmeye karar veren Edward, bunun için kız arkadaşıyla birlikte Portekiz’in gizemli dağlarına doğru bir yolculuğa çıkar. Bu seyahat, Edward’ın yıllardır görmediği annesi ve iki kardeşiyle bir araya gelmesini sağlar. Yıllar sonra bir araya gelen aile, birbirlerine sevgiyle yaklaşır. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bu ev, Edward’ın hayal ettiği masum yer değildir.

Yazan & Yöneten: Gabriel Abrantes
Oyuncular: Brigette Lundy-Paine, Carloto Cotta, Anabela Moreira
Süre: 91 dk
Tür: Korku
Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2024
Vagon Film
Bir Film

ŞEYTAN TOHUMLARI