Şeytani Ruhlar – Demonic

KORKU FİLMLERİNİN ÜSTADI
 JAMES WAN’DAN
YENİ BİR EFSANE:
 “DEMONIC-ŞEYTANİ RUHLAR”!

Korku sinemasının en önemli filmlerinden “Testere” serisinin yönetmenliğini yapan ve imza attığı önemli filmlerle, korku sinemasının usta yönetmeni olarak anılan James Wan; bu defa yapımcılığını üstlendiği “Demonic-Şeytani Ruhlar” ile yine izleyicisini korkutmaya hazırlanıyor! Son olarak, yönettiği “Fast and Furious 7-Hızlı ve Öfkeli 7” ile gündeme gelen Wan’ın yapımcılığını üstlendiği “Demonic-Şeytani Ruhlar”; Mars Dağıtım’ın dağıtımcılığında 8 Mayıs 2015 tarihinden itibaren beyazperdede!

Korku filmi sevenlerin merakla yeni projelerini beklediği ünlü yönetmen James Wan; bu defa yapımcılığını üstlendiği son filmi “Demonic-Şeytani Ruhlar” ile yine tüm gözleri üzerine çevirdi. 2014’ün Kasım ayında vizyona gireceği söylenen filmin gösterim tarihi ertelenince sinemaseverlerin heyecanlı bekleyişi de zirveye taşındı. En iyi korku filmleri listesinde yer alan  “Insidious” ve “The Conjuring” gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan James Wan, şimdilerde yeni filmi “Demonic-Şeytani Ruhlar” ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Genellikle perili ev temalı korku filmlerinin yönetmeni olarak adını duyuran James Wan; bu özelliğini yapımcılığını üstlendiği filmde de sürdürdü. “Demonic-Şeytani Ruhlar”; 6 üniversiteli gencin Louisiana’da terk edilmiş bir evde, vahşice öldürmüş bulunmasıyla başlar. Dedektif Mark Lewis (Fran Grillo), cinayetin sır perdelerini çözmek için gittiği evde mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başaran John’u (Dustin Milligan) bulur. Polislerle birlikte olay yerine gelen psikiyatrist Dr. Elizabeth Klein (Maris Bello);  cinayetlerin tek şahidi John ile konuşmaya başlayınca evde cinayete kurban giden 6 gencin, şeytani ruhlarla yaşadığı korkunç olayları öğrenir.

Filmin başrollerinde; Maria Bello, Frank Grillo, Cody Horn, Dustin Milligan, Scott Mechlowicz ve  Aaron Yoo gibi isimler yer alırken; yapımcılığını James Wan’ın üstlendiği “Demonic-Şeytani Ruhlar”in yönetmen koltuğunda ise Will Canon oturuyor. Korku filmi sevenlerin merak beklediği  “Demonic-Şeytani Ruhlar”; 8 Mayıs 2015’te beyazperdede izleyicisiyle buluşuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=jZaS-f1_kYc