Şimdi Yandık

“ŞİMDİ YANDIK” – 3 HAZİRAN 2022 SİNEMALARDA !

Mert, Cemil ve Faruk birlikte aynı evde yaşayan üç eski arkadaştır. Mert’in sevgilisi Ceyda ile mutlu bir ilişkisi vardır ve evliliğe doğru adım adım gitmektedirler. Her şey harikadır. Cemil halen üniversitede muhasebe okumak da, karakter olarak aşırı korkak ve çekingendir genel olarak ders çalışarak hayatını sürdürmektedir. Faruk ise hemen hemen her işe girip çıkmış, diğer ev arkadaşlarına göre çok daha aktif ve kurnazdır. Bu üç arkadaş aynı evde yıllardır eksikleriyle de olsa yaşayıp gitmektedirler. Ta ki bir gün Faruk aniden kapıyı açıp eve girene kadar!
Mert o gün sevgilisi Ceyda ile 3. yıllarını kutlayacaktır ve evlenme teklifi etmeyi planlamakta o sırada da evde hazırlanmaktadır. Cemil ise üniversitede ki sınavına gitmek üzere evden çıkacaktır. Fakat aniden kapı şiddetli ve acele bir şekilde açılır. Faruk gelmiştir, nefes nefese heyecanlı ve korkmuştur!

Kapıyı acilen kilitler ve arkasına geçer. Ardından camı perdeyi kapatır. Mert ve Cemil bu işe anlam veremezler sordukları soruları da Faruk bir şekilde komiklikler ve akıl oyunlarıyla hep geçiştirir fakat tam inandıramaz kimseyi. Ama Mert ve Cemil’in dışarı çıkması lazımdır. Mert yemeğe geç kalıyor , Cemil ise sınavını kaçıracaktır ama Faruk çıkmalarına bir şekilde asla izin vermez. Fakat kapı aniden çalar! Ve Faruk kapıyı açmak zorundadır! Komşular ve mahalle esnafı da eve sırayla gelmiş ve Mert,Cemil ve Faruk ile sorunlarını çözecek gün olarak tam da bugünü bulmuşlardır ve ev curcunaya döner… Ama asıl sorun halen kapıyı çalmamıştır. “Faruk neden kaçıyordur? Başına ne gelmiştir? O kapının arkasında ne vardır?

Aşırı dozda komedi vaad eden film ” ŞİMDİ YANDIK!” Seyirciyi her dakikasında tempo olarak da yüksek tutan vodvil tarzında bir durum komedisidir.

Yazan ve Yöneten: Onur Aldoğan
Oyuncular: Ersin Korkut, Murat Akkoyunlu, Tarık Papuççuoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Orçun Kaptan, Seda Demir, İrfan Kangı, Uğur Serhan, Sinan Taşkan, Esra Sönmezer, Efe Alkan
Yapım: ONN MEDYA
Yapımcı: H.Hakan Eren
Müzik : Rahim Ozan Demir
Süre : 116 dk
Tür: Komedi
Vizyon Tarihi: 3 Haziran 2022