Son Şaka

‘SON ŞAKA’ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!

2 TEMMUZ’DA SİNEMALARDA

Şakacı bir radyocunun sevgilisine yaptığı evlilik teklifinden sonra başına gelen garip olayları anlatan Son Şaka, pandemi döneminde yarım kalan vizyonuna devam ediyor. Film 2 Temmuz’da yeniden vizyona giriyor.

Başrollerini Serdar Gökalp ve Ege Kökenli’nin paylaştığı Son Şaka, 2 Temmuz’da yeniden vizyona giriyor. Pandemi döneminde sinemaların kapanmasıyla vizyonu yarım kalan, eleştirmenlerden büyük övgü alan ve Hollywood’un en büyük yapımcılarından Lionsgate’in yeniden çevrim haklarına talip olduğu Son Şaka, 2 Temmuz’da yeniden vizyona giriyor.

Sinemaların yeniden açıldığı 2 Temmuz Cuma günü tüm sinemalarda ücretsiz olarak gösterilecek olan Son Şaka, komedi macera türünde seyircilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

KONU: Radyoda telefon şakalarıyla meşhur olan Serdar, sevgilisi Ayşen’e sürpriz bir evlilik teklifinde bulunur. Teklife cevap vermeyen Ayşen, yakın arkadaşları Yusuf’un da dahil olduğu bir tatil planlar. Tatil bir süre sonra garip olayların yaşandığı bir maceraya dönüşür.

Serdar Gökalp ve Ege Kökenli’nin yanı sıra, Gökay Müftüoğlu, Perihan Ünlücan, Bülent Alkış, Kemal Başar, Osman Doğan, Özer Arslan gibi oyuncuların rol aldığı film tüm Türkiye’de sinemalarda izlenebilir.