Süper Maymun Shimmy – The First Monkey King

Süper Maymun Shimmy

Özet: Süper Maymun Shimmy, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlerle mücadele eden, süper güçlere sahip bir maymunun hikayesini konu ediyor. Shimmy, süper kahraman güçlerini yeni keşfeden bir maymundur. Olağanüstü yeteneklerini nasıl kontrol edeceğini öğrenmeye çalışan Shimmy, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlerin amaçlarına ulaşmasını engellemekle görevlendirilir. Bu zorlu görev için bir ‘maymun kral’a dönüşen Shimmy, kendisini zorlu bir mücadelenin içerisinde bulur.

Shimmy, süper güçlerini yeni keşfeden ve onları nasıl kullanacağını henüz öğrenmeye çalışan bir maymundur. Kötü güçlerin dünyayı ele geçirmesini önleme görevi ona verilince, Shimmy bir ‘maymun kral’a dönüşerek zorlu bir mücadeleye girişir.

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek haftanın diğer animasyon filmi Süper Maymun Shimmy (Shimmy: The First Monkey King), dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlerle mücadele eden, süper güçlere sahip bir maymunun hikayesini konu ediniyor. Shimmy, süper kahraman güçlerini yeni keşfeden bir maymundur. Olağanüstü yeteneklerini nasıl kontrol edeceğini öğrenmeye çalışan Shimmy, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlerin amaçlarına ulaşmasını engellemekle görevlendirilir. Bu zorlu görev için bir “maymun kral”a dönüşen Shimmy, kendisini zorlu bir mücadelenin içerisinde bulur.

Orijinal adı Shimmy: The First Monkey King

Yönetmen Ralph Zondag, Dick Zondag
Senarist Dick Zondag, Ralph Zondag
Ülke Çin
Yapım yılı 2023
Süre: 1 sa 37 dk
Tür: Animasyon
Vizyon Tarihi: 14 Haziran 2024
Dağıtımcı: CJ ENM
İthalatçı: Siyah Beyaz Movies