Tatil Zamanı – Vacation

TATİL ZAMANI
“VACATION”

Bu kez Griswold’lerin yeni jenerasyonu yollara çıkyor. New Line Cinema’nın “Tatil Zamanı/Vacation” filminin başrollerinde; Ed Helms (“The Hangover” filmleri) ve Christina Applegate (“Anchorman” filmleri), yeni bir tatil macerası için aileyi yollara döküyorlar. Jonathan Goldstein ve John Francis Daley, bu filmle ilk kez yönetmen koltuğundalar.
Artık bir yetişkin ve aile babası olan Rusty Griswold (Helms), babasının ayak izlerini takip ederek, karısı Debbie (Applegate) ve iki oğluna tatil sürprizi yapar; Aile, ülkeyi baştan başa turlayarak, Amerika’nın “en gözde aile eğlence parkı” Walley World’e doğru yola çıkarlar.
Filmin diğer rollerinde; Rusty’nin kız kardeşi Audrey rolünde Leslie Mann (“The Other Woman”), Rusty’nin rahatsız edici derecede başarılı bacanağı Stone Crandall rolünde, Chris Hemsworth (“Thor” filmleri) ve Rusty’nin oğulları James ve Kevin rollerinde; Skyler Gisondo (“Night at the Museum: Secret of the Tomb,” “Hard Sell”) ve Steele Stebbins (“A Haunted House 2”) yer alıyorlar. Chevy Chase ve Beverly D’Angelo da, klasik komedi filmleri “Vacation”lardaki Clark ve Ellen Griswold rollerinde tekrar karşımıza çıkıyorlar.
Filmin senaryosunu, John Hughes tarafından yaratılan karakterlere dayanarak, Goldstein & Daley (“Horrible Bosses,” “Cloudy with a Chance of Meatballs 2”) yazdılar. Yapımcılar;  David Dobkin (“The Judge,” “Wedding Crashers”) ve Chris Bender (“We’re the Millers,” “Horrible Bosses 2”). Yönetici yapımcılar; Marc S. Fischer and Jeff Kleeman.
New Line Cinema sunar; “Tatil zamanı / Vacation”. Bir Warner Bros. Entertainment  şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak “Tatil Zamanı/Vacation” 31 Temmuz 2015’ten itibaren tüm dünyada vizyoNA girmeye başlayacak.

“Tatil Zamanı/Vacation”ın Türkiye vizyon tarihi ise 14 Ağustos 2015.