TERMINATOR KURTULUŞ

AVRUPA GALASI

(Filmin Türkiye Vizyon Tarihi : 5 Haziran, Cuma)

Konu: TERMINATOR KURTULUŞ’un Paris Grand Rex Theater’daki Avrupa Galası kırmızı halı görüntüleri.

Katılanlar:Filmden: Christian Bale, Anton Yelchin, Moon Bloodgood, Bryce Dallas Howard, ve yönetmen McG.

YER: The Grand Rex Theater, Paris, Fransa

Filmin Konusu
Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor.
Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ.
Mahşer Günü’nün geldiğini gören yalnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale).
Dünya şimdi Connor’un hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wright’ın (Sam Worthington) ortaya çıkışı.
Connor, Marcus’un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş’i tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet’in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynet’e sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.
The Halcyon Company, Wonderland Sound and Vision ortaklığında bir Moritz Borman yapımı olan McG yönetimindeki “Terminatör Kurtuluş/Terminator Salvation”’ı sunar. McG (“Charlie’s Angels,” “We Are Marshall”)’nin yönettiği filmin senaryosu John Brancato ve Michael Ferris (“Terminator 3: Rise of the Machines”)’e  ait.
“Terminatör Kurtuluş/Terminator Salvation”ın yapımcılığını Moritz Borman, Jeffrey Silver, Victor Kubicek ve Derek Anderson üstlendi.  Peter D. Graves, Dan Lin, Jeanne Allgood, Joel B. Michaels, Mario F. Kassar ve Andrew G. Vajna projede yürütücü yapımcı olarak yer aldılar. Filmin yardımcı yapımcılığını Chantal Feghali, ortak yapımcılığını James Middleton üstlendi.
Filmin başrollerinde Christian Bale (“The Dark Knight”), Sam Worthington (“Avatar”), Anton Yelchin (“Star Trek”), Moon Bloodgood (“What Just Happened”), Bryce Dallas Howard (“Spider-Man 3”), Common (“Wanted”), Jane Alexander (“The Unborn”) ve Helena Bonham Carter (“Harry Potter and the Half-Blood Prince”) yer alıyor.

Uydu Yayını Koordinatları

29 Mayıs, Cuma 00:45-01:30 TSİ

W2A @ 10°ETxp F1 Ch 7U/L – 14064.760 VD/L – 12564.760 H
Symbol rate 6.1113
Fec 3/4.

Bir cevap yazın