The Hope

THE HOPE İlk fragmanını yayınladı. 2024 Sinema sezonu’nun merakla beklenen dram filmi THE HOPE 31 mayısta vizyona girecek.

Yönetmen koltuğunda fetih 1453 filminin yönetmeni Servet AKSOY’un oturduğu THE HOPE filmi dram senaryosu ile seyirciyi etkilemeyi hedefliyor.

filmde Alzheimer teşhisi konan yazar Adil’in hayatı konu ediniyor.
Edebiyat dünyasına damga vuran eserini yayınlamasının üzerinden yıllar geçtiği hâlde henüz yeni kitabını tamamlayamayan yazar Adil Deniz’e alzheimer teşhisi konduktan sonra yıllardır gizlenen sır ortaya çıkar. Diğer taraftan ilgisiz erkek arkadaşı Taşkın’dan hamile kalan Serap için babasının hastalığı, zor günlerin sadece başlangıcıdır. Ünlü editör Dina, Amerika’da dünyaya getirdiği kızı Alix’i söylemeye mecbur kaldığı yalanlarla büyütmüştür. Kanser hastalığının son evresinde kızına her şeyi anlatır ve pek çok insanın hayatını değiştirecek bir emaneti Türkiye’ye götürüp Adil’e ulaştırmasını vasiyet eder. Artık Alix, bilmediği bir ülkede tanımadığı insanlar arasında kendisini kabul ettirmek zorunda kaldığını anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda Mehmet Ali ERBİL, Alix KERMES, Gizem DENİZCİ, Şebnem SCHAFER, Wilma ELLES, Orçun İYNEMLİ, Ümit OKUR, Esra SÖNMEZER, Ezgi WOOD, Ecmel İS, Tolga YÜCEL gibi isimler yer alıyor.

Yapımcılığını MAXX OLİVER MEDYA’nın yaptığı THE HOPE filmi 31 mayıs’ta sinemalarda.

Yönetmen: Servet Aksoy
Oyuncular: Mehmet Ali ERBİL, Alix KERMES, Gizem DENİZCİ, Şebnem SCHAFER, Wilma ELLES, Orçun İYNEMLİ, Ümit OKUR, Esra SÖNMEZER, Ezgi WOOD, Ecmel İS, Tolga YÜCEL
Tür: Dram
Süre: 1 sa 55 dk
Vizyon Tarihi: 31 Mayıs 2024
Yapımcılığını MAXX OLİVER MEDYA

FRAGMAN: