Tüylü Kaçak – Ozzy

TÜYLÜ KAÇAK

Sevecen ve arkadaş canlısı bir beagle olan Ozzy’nin huzurlu hayatı, Martins ailesi uzun bir yolculuğa çıkınca alt üst olur. Tek bir problem vardır: Köpeklere izin yok! Köpeklerini yanlarında götüremeyeceğini anlayan aile Ozzy’i köpek merkezi olan Blue Creek’e bırakır. Ancak dışarıdan mükemmel gözüken Blue Creek, kötü kalpli sahibi tarafından köpekleri ele geçirmek için inşa edilmiştir. Ozzy çok geçmeden gerçek Blue Creek’in ne olduğunu anlar. Köpekler tarafından işletilen köpek hapishanesi.

Ozzy tehlikelerden korunmalı ve yeni arkadaşları Chester, Fronky ve Doc’tan güç alarak hapishaneden kaçıp evine güvenli bir şekilde dönmelidir.
‘OZZY’ filminin hikaye örgüsü Pixar’ın kalitesinin ve eğlencesinin izinden gelmeyi amaçladı. ‘OZZY’, her yaştan çocuklar için tasarlanmış ve tüm ailenin eğlenebileceği hareketli bir komedi-macera filmidir.
Hikaye tamamen köpeklerin etrafında geçmektedir. ‘OZZY’nin “hapishane filmi” türündeki bu filminde hapishane klasiklerine birçok gönderme bulunuyor.   Bu, dostluk, sadakat, cesaret ve zorlu bir durumla karşı karşıya kaldığımızda, kendimizde en iyiyi bulma becerimiz hakkında bir hikaye.

Vizyon tarihi:    3 Şubat 2017 (1s 30dk)
Yönetmen: Alberto Rodríguez (II), Nacho la Casa
Oyuncular: Benjamin Nathan-Serio, Michelle Jenner, Dani Rovira
Tür: Animasyon
Ülke: İspanya

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=kxXftvjN8W4[/embedyt]