Üç Harfliler 3: Karabüyü

ÜÇ HARFLİLER 3:KARA BÜYÜ

“KORKMAK İÇİN TEMMUZ’U BEKLEYİN”
Korku filmlerinin usta yönetmeni Alper Mestçi’nin yeni filmi Üç Harfliler 3: Karabüyü’nün fragmanı yayınlandı. 1 Temmuz’da seyirci ile buluşacak filmin Siccin ve Musallat serileri ile milyonlara ulaşan yönetmeni Mestçi’nin son filmi Siccin 2’de 2015 yılının Temmuz ayında vizyona girdi ve rekorlara imza atmıştı. Mestçi; Temmuz ayının korku ayı olduğuna ve yeni filmi ile de büyük ses getireceğine inanıyor.
The Moments Entertainment ve Muhteşem Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği filmin fragmanındaki sahneler korkunun derecesini de gözler önüne seriyor.  Siccin serisinin yıldızlarının buluştuğu Üç Harfliler 3: Karabüyü’nün oyuncu kadrosunda; Seda Oğuz, Deniz Gündoğdu; Metin Yıldırım, Özay Fecht, Merve Ateş, Yücel Tunca, Nefise Seda Yanık, Sedat Develik, Fatma Nilgün İslamoğlu, Gülşah Tütel gibi oyuncular yer alıyor.
Filmde, Anne ve babasını kaybettikten sonra çocukluğunun geçtiği eski evde oturmak istemeyen Alev, evini kiraya verir. Bu eve taşınan “tekinsiz” ve tuhaf kiracılar Alev, kızı Eda ve kocası Erol’un hayatlarını bir anda kabusa çevirir. Eve taşınan Dilek ve Kadir yeni evli bir çifttir. İkisinin de geçmişinde ürkütücü olaylar vardır ve farklı şekillerde Alev’in ailesine musallat olurlar. Alev rastlantı sonucu gittiği ve ”Ebced Hesabı’’ yaparak ‘’Yıldızname’’ falına bakan ürkütücü kadından, kiracıları hakkında bazı bilgiler öğrenir. Fakat öğrendiği şeyler Alev’in yaşadıklarını daha da kara bir kabusa dönüştürecektir.
Filmin Künyesi:
Gösterim Tarihi: 1 Temmuz 2016
Dağıtım: The Moments Entertainment
Yapım: The Moments Entertainment & Muhteşem Film
Yapımcı: Kemal Kaplanoğlu & Muhteşem Tözüm
Senaryo & Yönetmen: Alper Mestçi
Görüntü Yönetmeni: Serdar Armutlu
Müzik: Reşit Gözdamla
Oyuncular: Seda Oğuz, Deniz Gündoğdu; Metin Yıldırım, Özay Fecht, Merve Ateş, Yücel Tunca, Nefise Seda Yanık, Sedat Develik, Fatma Nilgün İslamoğlu, Gülşah Tütel