Üçlü Pürüz

ÜÇLÜ PÜRÜZ – 21 NİSAN’DA SİNEMALARDA !

Üç arkadaşın macera dolu yolculuğunu konu alan ve başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı kahkaha yüklü yeni komedi filmi “Üçlü Pürüz”, 21 Nisan’da vizyona girecek. “Üçlü Pürüz”ün sürprizi ise Haluk Levent!

Yapımcılığını Selçuk Aydemir (Selkare) ve Aytaç Ağdağ’ın (Aytaç Medya) üstlendiği “Üçlü Pürüz”, sinema salonlarına kahkaha getirecek! Başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı, kadrosunda Müfit Kayacan, Özgür Can Çoban, Ecenaz Üçer, Selim Erdoğan ve Bahar Süer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı komedi filmi, 21 Nisan 2023’te beyazperdede seyirciyle buluşacak.

HALUK LEVENT ÇOK ŞAŞIRTACAK

Yönetmen koltuğunda Vedat Uyar’ın oturduğu “Üçlü Pürüz”ün sürprizi ise Haluk Levent. Kahkaha dolu filmde kendisini canlandıran ünlü rock’çı, öyle bir sahnede ortaya çıkacak ki hem karakterlere hem de filmi izleyen seyircilere büyük şaşkınlık yaşatacak!

DÜĞÜN YOLUNDA ÇILGIN MACERA

“Üçlü Pürüz”ün konusu şöyle: Ailelerinden gizli bir şekilde evlenen Fatih (Özgür Can Çoban) ve Eda (Ecenaz Üçer), bankacı olan arkadaşları Serhat’tan (Okan Çabalar) sahte nikâh memuru olmasını ve Adana’ya gelerek ailelerinin karşısında nikâhlarını kıymalarını ister. Adana yolculuğunda Serhat’a nikâh şahidi olmaları için ortak arkadaşları Haktan (Emrah Kaman) ve Utku da (Korhan Herduran) eşlik eder. Ancak yolculukları sırasında arabaları çalınır. Üç arkadaşın yaşayacağı talihsizlikler bununla sınırlı kalmayacak, düğüne yetişmeye çalışırken kendilerini geri dönüşü olmayan bir maceranın içinde bulacaklardır!

Yönetmen: Vedat Uyar
Oyuncular: Okan Cabalar, Emrah Kaman, Korhan Herduran, Müfit Kayacan, Özgür Can Çoban, Ecenaz Üçer, Selim Erdoğan, Bahar Süer ve Haluk Levent
Yapım: Selkare – Aytaç Medya
Yapımcı: Selçuk Aydemir – Aytaç Ağdağ
Senaryo: Astigmat Yazı Grubu
Genel Koordinatör: Ediz Kentkuran
Türü: Komedi
Süre: 105 Dakika