Ultra Mega Süper Kahraman – Griff The Invisible

GRIFF THE INVISIBLE / ULTRA MEGA SÜPER KAHRAMAN”

“Dünya bizi görünmez yapabilir.

Cesaret bizi  olağanüstü biri kılabilir.

Aşk bizi yenilmez yapabilir “

Başrolde ‘True Blood’daki rolüyle tanınıp beğenilen aktör Ryan Kwanten’ın yer aldığı bu fantastik hikayede gündüzleri ofis çalışanı, geceleri  süper kahraman olan Griff’in enteresan hayatı, hepimizin içindeki kahramanı ortaya çıkaran bir romantik komediye dönüşüyor. Film 29 Temmuz 2011 de vizyona giriyor.

Konu:
Gündüzleri sıradan bir ofiste çalışan ve biraz kendi halinde, yalnız bir kişi olan Griff (True Blood’da tanıyıp sevdiğimiz Ryan Kwanten), çalıltığı ofiste de kendisiyle dalga geçilen, tek arkadaşı ve koruyucusu abisi olan bir gençtir. Fakat Griff geceleri bambaşka bir kimliğe bürünür; Griff geceleri akıl almaz bir süper kahramandır. Kendini masum ve savunmasız insanları karanlık sokakların kötülüklerinden korumaya adamış bir Ultra Mega Süper Kahraman’dır. Griff’in giderek tuhaflaşan davranışları karşısında endişelenen abisi onu ‘gerçek dünya’ya geri çekmeye çalışır. Bu amaçla da onu, aynı derecede tuhaf ama sempatik Melody ile tanıştırır. İlk defa kendisi kadar garip biriyle karşılaşan Melody Griff’e aşık olur. Griff sıradan dünyanın gerçekleriyle boğuşurken, onu kurtarma görevi de Melody’ye düşer. Bunu hem Griff, hem kendisi hem de aralarındaki aşk için yapması gerekir.

Yönetmen Hakkında

Leon Ford

Avusturalyalı aktör ve yönetmen Leon Ford aralarındaThe Cooks, Changi, All Saints ve A Soldier’s Tale de bulunan bir çok televizyon ve tiyatro yapımında yer aldı.The Mechanicals (2005), Glitch (2006) ve Katoomba(2007) adlı kısa filmleri yönetti. Ultra Mega Süper Kahraman yönetmenin ilk uzun metrajlı filmi.

Yönetmen / Senaryo:
Leon Ford
Oyuncular:
Ryan Kwanten & Maeve Dermody
Kurgu: Karen Johnson
Görüntü Yönetmeni:
Simon Chapman
Süre:
93 dk
Vizyon Tarihi: 29 Temmuz 2011
İthalat: Bir Film

Dağıtım:
Tiglon

www.griff.indomina.com

https://www.facebook.com/grifftheinvisible

Bir yanıt yazın