Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

WARCRAFT: İKİ DÜNYANIN İLK KARŞILAŞMASI     

Legendary Pictures ve Universal Pictures, Blizzard Entertainment’ın global fenomenine dayanan, dünyaların çatıştığı destansı macera Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmini sunar.

Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır.  İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir sebep uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar.

Yönetmenliğini Duncan Jones’un (Moon, Source Code) yaptığı, Charles Leavitt ve Jones tarafından yazılan, Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W’nun rol aldığı film, bir Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment yapımı.

Yapımcılar Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni, Alex Gartner ve Stuart Fenegan. Sorumlu yapımcılar Jillian Share, Brent O’Connor, Michael Morhaime ve Paul Sams.  Rob Pardo, Chris Metzen, Nick Carpenter ve Rebecca Steel Roven ortak yapımcılar.  Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 3 Haziran’da vizyona girecek.

Tür: 3D Epik Macera
Oyuncular: Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer,
Rob Kazinsky ve Daniel Wu
Yönetmen: Duncan Jones
Yazar: Charles Leavitt and Duncan Jones
Esinlenilen Blizzard
Entertainment Oyunu: “Warcraft”
Yapımcılar: Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni, Alex Gartner
Stuart Fenegan
Sorumlu Yapımcılar: Jillian Share, Brent O’Connor, Mike Morhaime, Paul Sams
Gösterim Tarihi: 03 Haziran 2016
Dağıtım: UIP Filmcilik

Web Sitesi: http://www.warcraftmovie.com/

Fragman:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc[/embedyt]