Yok Artık

KONUSU: ‘Yok Artık!’, Taksici Fikret (Erkan Kolçak Köstendil)’in, İstanbul trafiğinde karşılaştığı enteresan, bir o kadar da komik hikayeleri beyazperdeye taşıyor. Ehliyet almaya çalışan Asuman (Şebnem Bozoklu), iki aşk arasında kalan Faruk (Serkan Keskin), kızı kaçırılan Cenk (Murat Akkoyunlu), sevgilisi hafızasını kaybedince ne yapacağını şaşıran Ceyda (Demet Evgar), söylediği minicik bir yalanın kurbanı olan Semih(Çağlar Çorumlu) eğlenceli filmin kahramanlarından bazıları…
Tamamı İstanbul’da çekilen “YOK ARTIK” için başrol oyuncularından Erkan Kolçak Köstendil “YOLLAR” isimli bir şarkı da kaydetti. Şarkıya filmden görüntüler kullanılarak çekilen eğlenceli klip beğeni toplamaya devam ediyor.
2014 yılında “Ulan İstanbul” dizisi için yaptığı ve Şebnem Bozoklu ile birlikte seslendirdiği “Yanarım” Youtube’da 57 milyon kez izlenerek o yılın en çok dinlenen şarkısı olmuştu.

Tür: Komedi
Süre: 99 dk.
Yapımcı: AC FİLM
Yapım yılı: 2015
Yönetmen: Caner Özyurtlu
Senaryo: Serkan Altuniğne
Oyuncular: Murat Akkoyunlu, Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Algı Eke, Demet Evgar, Erkan Kolçak Köstendil, Serkan Keskin, Necip Memili, Funda Eryiğit, Gökhan Kıraç, Ceren Moray
Yeni sezonun iddialı yapımı ‘Yok Artık!’ sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.
Yıldızlarla dolu kadrosuyla 25 Eylül’de sinema salonlarına kahkahayı getirecek filmin yönetmenliğini ise ekranlardan da tanıdığımız Caner Özyurtlu yapıyor. ‘Tam Gaz Komedi’ sloganıyla izleyicilerin karşısına çıkacak, ‘Yok Artık!’ın senaryosunu, fenomen karikatürist Serkan Altuniğne’nin kaleme aldı.