Zilin Sesi

ZİLİN SESİ

Konu: Tarkan 30’lu yaşlarda bir fizik öğretmendir. Futbolculuk hayali kuran Kardeşi ile beraber İstanbul’a taşınırlar ancak işleri umdukları gibi yolunda gitmez. Görüşmeye gittiği tüm okullardan ret cevabı alır. Bir insanın başına gelebilecek her türlü olumsuzluk başına gelmiştir. Artık tüm gücünü toplayıp son bir kez bir okula başvurmaya gider. Tam kendini tanıtacağı sırada okulun müzik öğretmeninin bir kaza sonucu hastaneye kaldırıldığını öğrenir ve liselerarası müzik yarışması için müzik öğretmeni aranmaktadır. İşte tam burada hayatıyla alakalı radikal bir karar verir ve içinden çıkamayacağı olayların içine girer macera burada başlamış olur.
Futbolcu olma hayali kuran kardeşiyle beraber İstanbul’a taşınan Tarkan’ın bir türlü şansı

dönmez, fizik öğretmeni olarak iş bulamaz ama sonunda müzik öğretmeni olarak iş bulmayı başarır! Aynı okulda İngilizce öğretmeni olan Süreyya ile tanışması hayatında başka maceralara yol açar!

Gösterim Tarihi: 22 Mayıs 2015
Yapım: Murat Özteke Yapım
Yönetmen: Levent Demirkale
Oyuncular: Kutsi, Wilma Elles, Kemal Kuruçay, Ayhan Kavas, Esin Gündoğdu, Hakan Salınmış, Barbaros Şansal, Merve Erdoğan, Sümer Tilmaç, Zihni Göktay, Ani İpekkaya, Badr Hari
Yapımcı: Murat Özteke
Görüntü Yönetmeni: Eyüp Boz
Senaryo: Haluk Özenç

Filmin Fragmanı için: