Zorlu İkili – 2 Guns

2 GUNS ZORLU İKİLİ

Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, James Marsden, Fred Ward ve Edward James Olmos

SİNOPSİS
2 Guns beraber çalışmaya zorlanan birbiriyle rakip iki büronun 2 ajanını takip eden hareketli bir aksiyon filmi. Ama onların eşsiz ittifaklarında büyük bir problem vardır: İki tarafta bir diğerinin gizli görevde ki bir federal ajan olduğunu bilmez. 12 aydır birbirine bağlı çalışan bu iki ajan birbirine güvenmeden görevlendirildikleri tüm suçluları yakalarlar. Fakat son görevlerinde para çalmakla suçlanınca adlarını temize çıkarmak için uğraşacaklardır.

DENZEL WASHINGTON
İki Oscar ödüllü aktör Denzel Washington her zaman ileriye bakıyor. Hiçbir zaman kendini ve başarılarını tekrarlamayı sevmeyen Denzel filmlerinde ve tiyatrolarında her zaman yeni zorlukları arıyor. Kölelik zamanı yoluculuğu “Glory”den Shakespeare’ın trajik tarihi karakteri Richard III ve sahtekâr bir polisi canlandırdığı “Training Day”e Washington izleyiciyi geniş skalası ile hayrete düşürdü ve eğlendirdi.
Washington’ın kariyeri iki Oscar adaylığı bulunan, başrolünde kendisinin de Oscar Ödülleri, Golden Globe ve Screen Actors Guild (SAG) Ödüllerine aday gösterildiği Kast Bobby Trench, Denzel Washington, Marcus Stigman, Mark Wahlberg, Deb Earl, Paula Patton, Bill Paxton Quince James Marsden Papi Greco Edward James Olmos

Film Yapımcıları
Yönetmen Baltasar Kormákur
Senaryo
Çizgi Roman Blake Masters, David O. Russell Steven Grant
Yapımcı Marc Platt
Uygulayıcı Yapımcı
Mark Damon
“Flight”, çıktığı hafta 2010’un en başarılı gişelerinden birini yakalayan “Safe House”, “Unstoppable”, “The Book of Eli”, John Travolta ila karşılıklı rol aldığı “The Taking of Pelham One, Two, Three”, “The Great Debaters”, iki Oscar adaylığı alan ve Russle Crowe ile birlikte rol aldığı “American Gangster”, Paula Patton ile birlikte oynadığı “Déjà vu”, “Inside Man”, “Man On Fire”, “John Q”, “Training Day”, ve “Malcolm X” filmlerini içeriyor.
Hollywood başarısı kadar tiyatro sahnelerinde de yer alan Washington New York tiyatrosunda “Shakespeare in the Park” ve “Ceremonies in Dark Old Me” ile başladı. Daha sonra ise “When The Chickens Came Home to Roost”, “One Tiger to a Hil”, “Man and Superman”, “Othello”, ve “A Soldier’s Play,” yer aldı.

Bir cevap yazın