Araf 4; Meryem

ARAF 4; MERYEM’İN TEMPOSU CEM YILMAZ’IN AŞK HAYATI GİBİ ÇOK HEYECANLI

Türkiye’nin en meşhur ve en başarılı korku filmlerinden olan ARAF serisinin merakla beklenen 4. filmi ARAF 4;MERYEM 13 Mart 2020’de vizyona giriyor. Filmin baş rol oyuncularından ONUR YAPRAKÇI sosyal medyada filmle ilgili gelen soruları cevaplarken “ARAF 4’ün temposu nasıl?” sorusuna “ARAF 4; MERYEM’in temposu CEM YILMAZ’ın aşk hayatı gibi çok heyecanlı. Bizim filmde de onun aşk hayatı gibi her an her şey olabiliyor.” diye cevap verdi.

YILIN EN LANETLİ GÜNÜ

13 Mart’ta vizyona girecek olan ARAF 4; MERYEM, Gregoryen takvimine göre yılın en lanetli günü kabul edilen 13. Cuma’ya denk geliyor. 13. Cuma insanlar tarafından, tüm afetlerin gerçekleştiği ve kötülüklerin ortaya çıktığı gün sayılıyor.

Filmin yapımcıları bu tarihe özellikle karar verdiler. Ünlü Yönetmen Biray DALKIRAN “Bu tarihte etrafta hissedilen enerji, korku filmine olan ilgiyi ve beklentiyi yükseltiyor. ARAF 4, MERYEM bu beklentiyi gayet iyi karşılayabildiğine inandığımız bir film oldu. Buna ilaveten aynı tarihte ARAF 3; CİNLER KİTABI Amerika ve İngiltere’de Amazon gibi VOD platformlarında “ARAF 3; DEMON’S BOOK” adıyla 13. Cuma Korku Filmleri’nden biri olarak satışa sunulacak. En az diğerleri kadar başarılı bir gişeye ve seyirci beğenisine ulaşması beklenen ARAF 4; MERYEM’in de Amerika ve İngiltere VOD platformlarında yayınlanması, Türk oyuncuların ve Yönetmenlerin Amerika korku filmi piyasasına yeni bir soluk getirmesini sağlayacak. Her ARAF bir öncekini geçecek.” dedi.